Anna Cieślak - od słodkiej Anieli do buntowniczej Ki

Już dziś w kinach pojawią się Marsjanie! A dokładnie bohaterowie filmu w 3D "Matki w mackach Marsa".

Marsjanie - ci ziemscy, z 9-letnim chłopcem o imieniu Milo na czele, i ci marsjańscy, z budzącą postrach Nadzorczynią (w polskiej wersji językowej: Beata Tyszkiewicz) oraz buntowniczką zwaną Ki. Ta ostatnia w Polsce mówić będzie głosem Anny Cieślak (Małgosia w ''Dlaczego nie!'', Aniela w ''Ślubach panieńskich''). Ki to jedyna Marsjanka, która odważyła się zbuntować przeciwko tyrańskim rządom, panującym na jej planecie. Nauczyła się języka ziemian z sitcomów z lat 70. Większość czasu spędza na malowaniu graffiti, co musi ukrywać, bo eksponowanie indywidualności i artystycznych skłonności jest na Marsie zdecydowanie tępione.

To zupełnie inna propozycja Disneya niż te, które widzieliśmy do tej pory - mówi o filmie '' Matki w mackach Marsa '' Anna Cieślak. - Myślę, że będzie zaskakująca, poruszająca, wzruszająca. Jest też dużym wyzwaniem dla grających tu aktorów!

Aktorka docenia tego typu filmy także jako widz:

Ja sama nie mam dzieci, ale uwielbiam chodzić do kina z moim 5-letnim chrześniakiem - zdradza.  - Lubię patrzeć, jak dla niego to wszystko jest ciekawe i odkrywać z nim kolejnych bohaterów i ich przygody. Przy okazji, mam możliwość wniknięcia w nierealny, baśniowy świat. Poza tym, czasem potrzeba kosmitów, aby przypomnieć sobie o czymś istotnym, o czym na co dzień nie pamiętamy.

Wynieś śmieci! Zjedz brokuły! - po cóż innego potrzebna jest mama, niż po to, żeby stale kazać nam robić coś, na co wcale nie mamy ochoty?! Dziewięcioletni Milo zmienia zdanie na ten temat z chwilą, gdy jego mamę uprowadzają Marsjanie, którzy chcą wykraść jej matczyne instynkty i przekazać je nieporadnym marsjańskim niańkom. Milo ukrywa się na statku kosmicznym zmierzającym w kierunku Marsa. Jego misja ratownicza wymaga przejęcia kontroli nad całą planetą. W tym brawurowym przedsięwzięciu pomogą mu ekscentryczny ziemianin Gribble i marsjańska rebeliantka Ki.

 

'' Matki w mackach Marsa '' na ekranach od 11 marca!

Więcej o: