Wet Fingers rozgrzewa parkiet w Sali samobójców!

Gorący materiał dla fanów klubowych brzmień i mocnego kina! Zobacz wyjątkowy teledysk.

Didżejski set DJ Adamus i Mafia Mike (Wet Fingers) stworzył teledysk do głośnego filmu Jana Komasy '' Sala samobójców ''. To ewenement jakiego w polskiej rozrywce nie było od dawna. Tylko w tym klipie zobaczymy roztańczone w rytm utworu ''Turn me on'' awatary znanych aktorów - Jakuba Gierszała (''Wszystko co kocham'') i Romy Gąsiorowskiej (''Wojna polsko-ruska''). Zresztą trudno się dziwić, bo brzmień ''Turn me on'' nie da się ''wyłączyć'' przez bardzo długo.

DJ ADAMUS i MAFIA MIKE znani jako Wet Fingers aktywnie działają na scenie klubowej i popowej od kilku lat. Współpracowali z czołówką artystów sceny klubowej. Założeniem powstania duetu producentów była rewitalizacja polskiej muzyki. Na bazie sampli starych polskich przebojów powstała pierwsza płyta duetu z ich największym przebojem HI FI SUPERSTAR. W 2009 roku duet wydał zmiksowaną kompilację trzypłytową z singlem ESAMBA, który to odniósł znakomity sukces, dochodząc do 11 miejsca sprzedaży w największym sklepie internetowym z muzyką klubową BEATPORT.

Większość singli duetu WET FINGERS dociera do TOP 10 najczęściej granych utworów w polskich klubach. Wet Fingers święcą tryumfy jako producenci i jako Dje. W ubiegłym roku mieli okazje grać na jednej scenie z najbardziej popularnym światowym djem - TIESTO, a w swojej karierze grali z największymi djami i producentami światowymi. W czasie tej imprezy zostały nakręcone ujęcia do klipu LIKE THIS.

Obecnie WET FINGERS rozpoczęło współpracę z polskimi i zagranicznymi wokalistami. Singiel z ''Sali samobójców'' nosi tytuł TURN ME ON i jest zwiastunem płyty, która ukaże się już niebawem.

Film ''Sala samobójców'' to historia młodego chłopaka, który pewnego dnia poznaje w sieci tajemniczą dziewczynę . Jest intrygująca, niebezpieczna i przebiegła. Wprowadza go do ''Sali samobójców'', miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik , wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze .

W filmie ''Sala samobójców'' obok znakomitego duety usłyszymy także utwory Stereo Total, Billy Talent, Chouchou, Blackfish, Kyst, Rykardy Parasol oraz klasyczne utwory Schuberta, Chopina czy Mozarta.

 

Zobacz także:

Zabijają nas literki z Facebooka

Awatary żyją wśród nas. Wchodzimy do "Sali samobójców" Jana Komasy

Więcej o: