Weźcie ze sobą skarpetki na koncert RHCP! Fani chcą zaskoczyć zespół

Red Hot Chili Peppers wystąpi 27 lipca na bemowskim lotnisku w ramach Impact Festival. To już druga wizyta zespołu w Polsce, ale pierwsza w Warszawie. Fani chcą przywitać muzyków w nietypowy sposób - potrzebne będą... skarpetki.

Serwis RHCP.pl , wspomagany przez organizatora festiwalu, namawia wszystkich, którzy wybierają się na koncert Anthony'ego Kiedisa i spółki (27 lipca na warszawskim lotnisku Bemowo, w ramach Impact Festival ), by zabrali ze sobą długie białe skarpety.

Jaki jest plan? Gdy zespół zacznie grać drugi utwór, wszyscy mają wyciągnąć skarpety i zacząć nimi machać. Ta niespodzianka wielbicieli Red Hotów to nawiązanie do legendarnych występów kalifornijskiej grupy, której członkowie na niektórych koncertach grali i śpiewali "ubrani" jedynie w tę część garderoby...

 

"Akcja skarpetowa" jest promowana na Facebooku . W czwartek tuż po południu chęć wzięcia udziału w wydarzeniu wyraziło ponad 1200 osób.

Warszawski koncert Red Hot Chili Peppers jest częścią światowej trasy, która promuje ostatni album zespołu zatytułowany "I'm With You". Fani liczą, że nie zabraknie również największych przebojów: choćby "Under the Bridge", "Me and My Friends", "Give It Away", czy hitów z albumu "Californication". Grupa ma być największą atrakcją festiwalu, na którym będzie można usłyszeć również m.in. brytyjskie zespoły Kasabian i The Charlatans.

Więcej o: