Boy George śpiewa "Video Games". Lepszy od Lany Del Rey? [ZOBACZ TELEDYSK]

"Video Games" to bez wątpienia jeden z największych przebojów zeszłego roku, który z Lany Del Rey zrobił gwiazdę. Teraz po piosenkę sięgnął Boy George, który triumfy święcił w latach 80. Teledysk to podobno zapowiedź jego nowej płyty.

Sam piosenkarz nie pojawia się w wideoklipie. W teledysku do utworu opowiadającego o toksycznym związku i niezdrowym uzależnieniu od partnera występuje para, która spędza czas m.in. w wesołym miasteczku.

 

Boy George zapowiedział, że ma zamiar wydać album z coverami , a "Video Games" to jedna z piosenek, które się na nim znajdą. Planuje udostępnić go na stronie internetowej BoyGeorge.com, choć na razie pod takim adresem nie można zauważyć żadnej aktywności (jego oficjalna strona znajduje się pod tym adresem). Czy usłyszymy inne znane przeboje w jego wykonaniu, to się jeszcze okaże, a na razie można porównać jego wersję "Video Games" z oryginałem.

 

"Video Games" w wykonaniu Lany Del Rey to internetowa sensacja zeszłego roku - chwalony wideoklip obejrzały w sieci miliony widzów i wypromowały nieznaną nikomu dziewczynę (tak się przynajmniej wtedy wydawało). Szybko pojawiły się jednak zarzuty, że wszystko było ustawione, a cała sprawa to przemyślany chwyt marketingowy. Nie zmienia to jednak faktu, że Del Rey zyskała ogromną popularność, jej płyta "Born to Die" sprzedaje się świetnie.

Jak oceniacie cover Boya George'a? Zagłosujcie w sondzie pod tekstem.

Cover Boya George'a jest:
Więcej o: