Bardzo spokojny "Sztorm". Donatan i Cleo tym razem bez Słowianek [ZOBACZ TELEDYSK]

Donatan i Cleo przyzwyczaili nas do obrazków z roznegliżowanymi kobietami, a tym razem zaskakują zupełnie inną stylistyką. Znikły tancerki-Słowianki, została tylko Cleo. I jest melancholijny "Sztorm".

Tym razem główną rolę w teledysku gra wokalistka, nie zobaczymy w nim znanych z poprzednich wideoklipów tancerek takich jak Ola Ciupa czy Luxuria Astaroth, nie usłyszymy także Donatana. - Jest to kolejne oblicze płyty "HIPER/CHIMERA", tym razem bardzo oszczędny i ezoteryczny obraz powstały w głębi natury i z głębi melancholijnej natury serca - można przeczytać w opisie.

 

Podobnie jak choćby w przypadku poprzedniego opublikowanego nagrania ( "Ten czas" z gościnnym występem Kamila Bednarka ), "Sztorm" także ma szansę przekroczyć pół miliona wyświetleń w serwisie Youtube w czasie krótszym niż doba - został opublikowany w sieci wczoraj, a już został obejrzany ponad 470 tysięcy razy.

Reżyserem i autorem zdjęć kręconych w (podobnie jak obrazki ilustrujące piosenkę "Brać" wykonywaną z Enejem) Lubniewicach w województwie lubuskim, podobnie jak w przypadku poprzednich teledysków tego duetu, jest Piotr Smoleński. Autorem scenariusza do "Sztormu" jest natomiast Donatan. - Jestem dumny z tego teledysku, z jego czystej i naturalnej formy - napisał na Facebooku.

"Sztorm" to najnowszy singiel promujący debiutancką płytę duetu Donatan i Cleo, zatytułowaną "Hiper/Chimera", która pojawiła się w sklepach 7 listopada.

embed

Płyta: Donatan, Cleo - Hiper/Chimera

Premiera wkrótce!

dowiedz się pierwszy

Więcej o: