Pamiętacie "Hera, koka, hasz, LSD" Karoliny Czarneckiej? Teraz jest teledysk do piosenki "Demakijaż" [WIDEO]

Najpierw była "Hera, koka, hasz, LSD" wyśpiewana na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i wielki internetowy sukces. Potem - zbiórka pieniędzy i nakręcony za nie wideoklip. Teraz czas na teledysk do piosenki "Demakijaż", który z Karoliną Czarnecką wykonuje L.U.C.

"Demakijaż dusz zetrze skałę w kurz/ W kruchości znajdę swą siłę/ Wyostrzę zmysły, wyleję łzy do Wisły/ Odpłynę z jej nurtem na chwilę/ Zmył się cały tusz i z policzków róż/ Bo to nie był mój obraz lecz miraż/ Zachowam wspomnienia, reszta nich się zmienia/ Tu i teraz Demakijaż" - śpiewa Karolina Czarnecka w najnowszym singlu, który jest drugim utworem promującym jej debiutancką EP-kę "Córka", do którego powstał teledysk. Piosenkarka przez większość czasu siedzi w nim... w wannie. Za reżyserię klipu odpowiadają Lucek i Mecek. Producentem i autorem muzyki jest raper L.U.C.

 

Czarnecka, która na XVI Konkursie Pamiętajmy o Osieckiej została wyróżniona Nagrodą Specjalną przyznaną przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu i znalazła się także w finale Konkursu im. J. Przybory, popularność zdobyła w 2014 roku dzięki występowi podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Wykonany przez nią cover przeboju "Heroin and Cocain" grupy The Tiger Lillies do tej pory został obejrzany w serwisie You Tube ponad 14 mln razy. Opublikowany pół roku temu teledysk do piosenki "Hera, koka, hasz, LSD" ma już natomiast ponad 1,5 mln wyświetleń.

 

By mógł powstać, piosenkarka potrzebowała 8 tysięcy zł, które chciała zebrać wśród internautów przez serwis crowdfundingowy. Fani nie zawiedli i w ciągu niecałej dobry wpłacili... blisko 40 tysięcy. Dzięki temu Czarnecka mogła nagrać także "Córkę".

Więcej o: