Mocne brzmienie polskiej Chemii, stworzone z realizatorem Metalliki. Posłuchaj singla "She"

Hardrockowy zespól Chemia prezentuje swój pierwszy oficjalny singiel, promujący najnowsze wydawnictwo "Let Me".
 

Na wybór utworu "She" w dużym stopniu miała wpływ reakcja publiczności, kiedy to zespół przemycał nowości w trakcie ostatnich koncertów w Polsce, USA ale przede wszystkim w Wielkiej Brytanii na bardzo udanej trasie z zespołem Skindred. Utwory z nowej płyty prezentują zdecydowanie koncertowy mocniejszy wizerunek Chemii. Zespół po wielu udanych występach na całym świecie urasta do rangi wykonawcy niesamowicie energetycznie prezentującego się na żywo.

Premiera krążka, który zrealizował legendarny Mike Fraser (Metallica, AC/DC) zapowiedziana jest na przełom kwietnia i maja. Masteringiem zajął się Adam Ayan (Foo Fighters, Nirvana). Jako ciekawostkę należy dodać, że na płycie zespołu gościnnie wystąpił obecnie jeden z najlepszych perkusistów świata - Brent Fitz (SLASH, The Conspirators), który jest fanem zespołu i w trakcie krakowskiego koncertu Slasha, zagrał w koszulce Chemii.

Klip wyreżyserował Mateusz Winkiel a realizowany był w łódzkiej EC1, dodatkową atrakcją był udział zjawiskowej modelki Michelle He. Za sesję zdjęciową odpowiedzialni są: Robert Zembrzycki i Paweł Kowalski.

Więcej o: