"HorRYM JESTem" Kleszcza & DiNO już w sklepach. "Jest mrocznie i magicznie, ale są też wyjątki od tej reguły" [POSŁUCHAJ]

Znane z radia "Szukaj mnie" i "Spacer" to tylko dwa z kilkunastu eksperymentalnych utworów duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent), które znajdziecie na krążku "HorRYM JESTem". Płyta już jest na sklepowych półkach - gościnnie pojawili się na niej m.in. K2, Lilu, Skorup i Sit.

- Jest mrocznie i magicznie, ale są też wyjątki od reguły - mówią o klimacie swojej pierwszej wspólnej płyty Kleszcz i DiNO, utrzymanej w baśniowej konwencji. Poniżej przypominamy najnowszy klip promujący wydawnictwo, "Spacer", z gościnnym udziałem Lilu.

 

Kleszcz & DiNO - 'HorRYM JESTem'Kleszcz & DiNO - "HorRYM JESTem" Fot. mat. prasowe Kleszcz & DiNO to przykład dość nietypowej kooperacji. Artystów dzieli wiek, doświadczenie, środowisko. Łączy muzyka. Kleszcz jest raperem wprost z podziemia. To, podobnie jak K2, były członek działającej w ramach MaxFlo inicjatywy MaxFloLab mającej na celu "przedstawianie i promocję mniej znanych artystów, którzy swoją twórczością wyróżniają się spośród reszty". DiNO jest za to jednym z czołowych polskich producentów hiphopowych. Jest współodpowiedzialny m.in. za sukces złotych płyt "Rekontakt" i "Reversal" Pokahontaz, współpracował m.in. z GrubSonem, Rahimem, BU, Skorupem i Buką.

Posłuchaj na żywo

Efektów współpracy Kleszcza & DiNO będziecie mogli posłuchać na żywo 26 czerwca podczas finału "Bitwy prawnej" w CK Wiatrak w Zabrzu. "Bitwa prawna" to akcja społeczna mająca na celu uświadamiać prawne skutki prowadzenia "pod wpływem". Kleszcz & DiNO przekonują: "Piłeś, paliłeś? Nie jedź!". Więcej o kampanii przeczytacie tutaj >>

 

Wydawcą płyty "HorRYM JESTem" jest MaxFloRec. Tracklistę krążka znajdziecie pod tym adresem >>

Więcej o: