Najbardziej wakacyjna rapowa płyta roku? Oni przekonują, że tak. Zobacz nowy teledysk

Proceente & Bleiz udostępnili kolejne wideo z albumu "Aloha-Grill", tym razem jest to wakacyjno-refleksyjny numer "Nie zasłaniaj mi słońca". Muzykę wyprodukował Funk Monster, damsko-męski wątek będący motywem przewodnim utworu podkręca Cywinsky.

Album Proceente & Bleiz "Aloha-Grill" to prawdopodobnie najbardziej wakacyjna płyta rapowa tego roku. Krążek ukazał się na rynku 11 czerwca i jak na razie zbiera pozytywne recenzje.

Posłuchaj kawałka "Nie zasłaniaj mi słońca":

 

Proceente i Bleiz, szefowie wydawnictw Aloha Entertainment i Grill-Funk Records, o sobie mówią: dwaj niepoprawni zajawkowicze, zasłużeni hiphopowcy, stali bywalcy festiwalu Hip Hop Kemp. Panowie postanowili połączyć siły i stworzyć wakacyjny album - "Aloha-Grill". O słoneczne, teksańsko-kalifornijskie brzmienie płyty zadbali mr.Onte, Funk Monster, O.S.T.R., Eten oraz Chmurok. Na płycie pojawiają się jeszcze wokaliści Jazzy, Basia eM oraz Cywinsky, na płaszczyźnie rapowej gospodarzy wspierają Sarius, Ninja z Okolicznego Elementu, Łysonżi Dżonson oraz Kuba Knap. Miksem całości zajął się Karol "Dzieciak" Smyk, a materiał zmasterował Steva Corrao w Nashville w USA.

 
Więcej o: