Jeszcze w tym roku mixtape "Experyment Underground". Rahim: Do każdego z nas ktoś kiedyś wyciągnął rękę. Teraz my ją wyciągamy

Jak czytamy na MaxFlo.pl, jeszcze w tym roku kalendarzowym ma się odbyć premiera mixtape'u podsumowującego Experyment Underground. Połączą na nim siły uznani producenci muzyczni i dopiero debiutujący raperzy. Sprawdźcie tracklistę płyty i więcej szczegółów.

- Grudzień to czas zamykania wielu spraw i sporządzania przeróżnych podsumowań. Nie inaczej jest u nas. Ten miesiąc, a dokładniej samą jego końcówkę, uznaliśmy za idealny moment na zaprezentowanie długo wyczekiwanej płyty z numerami powstałymi w ramach Experymentu Underground - mówi Rahim. - Stwierdziliśmy, że z tych 15 utworów najlepiej będzie stworzyć jeden mixtape. Z prośbą o jego przygotowanie zwróciłem się do DJ-a Hopbeata.

 

Przypomnijmy, że trwający kilka miesięcy Experyment Underground polegał na kooperacji uznanych, polskich producentów muzycznych z początkującymi, działającymi w tzw. podziemiu raperami i wokalistami. Ci pierwsi stworzyli i udostępnili publicznie zupełnie nowe bity (podkłady muzyczne), do których ci drudzy nagrali swoje utwory. - Do każdego z nas ktoś kiedyś wyciągnął rękę, więc dziś my wyciągamy ją do następnych - mówił, zapowiadając akcję, Rahim. Wśród twórców bitów znaleźli się: Pawbeats, DJ BRK, TrzyBit, DiNO, Skorup, DonDe, Snobe Beatz, HWR, Decó, Wojtek Kubica, Wojtek Zet, Adam L, Młody, Golden, Grafit oraz stojący na czele całej akcji Zetena. Laureatów konkursu prezentujemy na poniższej trackliście finalnego mixtape'u.

1. Malec - "Pomocna dłoń", prod.: Zetena x BRK

 

2. Rotaz - "Ino", prod.: Zetena x DonDe

 

3. Adi - "Więcej niż dźwięki", prod.: Zetena x Wojtek Kubica

 

4. AnD - "Kumple", prod.: Zetena x DJ HWR

 

5. Carlos - "Rapergia", prod.: Zetena x Decó

 

6. Pukis - "Nie rozumiem nic", prod.: Zetena x Skorup

 

7. Nerwus - "Xeroboy", prod.: Zetena x Wojtek Zet

 

8. AeSPe & Nerwus - "Fenomen", prod.: Zetena x DiNO

 

9. GRK - "Ręce do góry", prod.: Zetena x Snobe Beatz

 

10. AeSPe - "Nawiedzony dom", prod.: Zetena x Golden (skrecze: DJ Cut A Head)

 

11. Bzyku - "Mindhouse" prod.: Zetena x Młody (skrecze: DJ Cut A Head)

 

12. Bobecky - "Profesjonaliści", prod.: Zetena x TrzyBit

 

13. Szejk Biforjuz - "Boom na tłum", prod.: Zetena x Adam L

 

14. Rotaz - "Wierz mi", prod.: Zetena x Pawbeats

 

15. Emikae - "Twixtor tool", prod.: Zetena x Grafit

Ekskluzywny mixtape zawierający wszystkie powyższe numery ujrzy światło dzienne w ostatnim tygodniu 2015 r. Wydany zostanie w nakładzie limitowanym. Dodawany będzie do zakupów na sklep.maxflo.pl. Pytajcie o niego również podczas najbliższych koncertów artystów spod szyldu MaxFlo i przy okazji wszelkich eventów wydawnictwa. Lista aktualnych wydarzeń dostępna jest na MaxFlo.pl.

Więcej o: