Kolęda w wersji heavymetalowej? A jakże! "Liczymy, że zaśpiewacie ją przy wigilijnym stole"

"Kacper, Andżej i Baltazar" - tak nazywa się kolęda zespołu Nocny Kochanek, to przy okazji też prezent od muzyków dla fanów. W sam raz na nadchodzące święta.
 

Wiadomo, chodzi o zabawę, ale też o podziękowanie:

- Nasz krążek "Hewi Metal" został tak dobrze przyjęty na rynku, że nie chcemy zwalniać tempa. Dlatego postanowiliśmy z końcem roku podziękować fanom i dać im prezent w postaci świątecznego singla - mówi wokalista zespołu Krzysztof Sokołowski. - Coraz bliżej święta, a jak święta, to i kolęda. Liczymy, że zaśpiewacie ją przy wigilijnym stole - dodaje.

Nocny Kochanek to jedna z tych polskich kapel, które muzykę, a przede wszystkim towarzyszące jej teksty, tworzą z ogromnym dystansem i do siebie, i do sceny metalowej w ogóle.

Zespół tworzą muzycy grupy Night Mistress. Nazwę swojego kolejnego projektu - czyli Nocnego Kochanka - zawdzięczają Bartoszowi Walaszkowi, reżyserowi popularnej kreskówki "Kapitan Bomba", w której wielokrotnie można było usłyszeć muzykę Night Mistress. W 2012 roku do jego pełnometrażowej wersji "Zemsta Faraona" panowie nagrali piosenkę o wiele wyjaśniającym tytule "Minerał Fiutta". Wystąpili również gościnnie w internetowym serialu "KORPO", który jest produkowany przez sieć partnerską zrzeszającą youtuberów - Epic Makers.

 
Więcej o: