"Chłodny front" - Skorup & JazBrothers z Melą Koteluk [WIDEO]

W kolejnym singlu promującym płytę Skorupa & JazBrothers artystów wsparła Mela Koteluk. Jesteście ciekawi niekonwencjonalnego połączenia w muzyce? Koniecznie sprawdźcie "Chłodny front".
 

Efekt współpracy muzyków pojawił się na kanale MaxFloRecTV. - Cieszę się, że udało mi się namówić do współpracy takich mistrzowskich artystów. Zarówno w studiu, jak i na planie klipu powstała dobra energia. Mam nadzieję, że poczują ją teraz nasi odbiorcy - komentuje Skorup. Mówiąc o "mistrzowskich artystach" raper nie ma na myśli jedynie Meli Koteluk (wokal), Jarka Spałka (trąbka) czy Tomka "Serka" Krawczyka (gitara), ale także odpowiedzialną za realizację wideo ekipę AG Studio.

"Chłodny front" to już czwarty - po "Zagubionej autostradzie", "Drzewie" i tytułowych "Ludziach chmur" - singiel promujący wspólną płytę Skorupa & JazBrothers. Jak czytamy w opisie klipu na kanale MaxFloRecTV, utwór "wokalnie ubarwiła Mela Koteluk, dzięki czemu w bardzo ciekawy sposób połączony został świat rapu i muzyki alternatywnej".

Na Facebooku pojawiły się nowe zdjęcia z planu tego metaforycznego teledysku.

Dwupłytowy - bo składający się z krążka z utworami słowno-muzycznymi i z krążka z samymi instrumentalami - album "Ludzie chmur" ukazał się w listopadzie zeszłego roku.

Więcej o: