Ania Szarmach i jej odcienie mi這軼i. Nied逝go premiera "Shades of Love"

Ju w kwietniu Ania Szarmach wraca z kolejnym albumem, zatytu這wanym "Shades of Love". Wokalistka zaprosi豉 do wsp馧pracy muzyk闚 z Polski i zagranicy.

- Przede wszystkim pragnęłam świeżości oraz przewietrzenia głowy. Na świecie jest tyle pięknej i jeszcze nieodkrytej muzy. Wiedziałam, że ona czeka na mnie. Gdy robisz się starszy zaczynasz obracać się wokół tych samych, sprawdzonych dźwięków. A przecież wcale nie chodzi o poczucie bezpieczeństwa w muzyce. Mój cel to odkrywanie nowych lądów, a muzyka to niekończący się horyzont dźwięków i brzmień - mówi Ania Szarmach.

- Polegając przede wszystkim na swojej wiedzy oraz intuicji muzycznej jesteś w stanie dotrzeć do miejsca , którego jeszcze nie widziałeś. Wiedziałam, że w taką wyprawę warto wybrać się z kimś, kto ma podobne spojrzenie oraz chętnie złapie cię za rękę w tych nieodgadnionych poszukiwaniach. Kompromis stał się moim bratem gdyż za najwyższy cel stawiałam muzykę, a nie własne ego - dodaje wokalistka.

Nowy album Ani Szarmach był tworzony wspólnie z Maciejem Golińskim „ Envee” - muzykiem, kompozytorem, producentem, DJ'em oraz z Grzegorzem "Jabco” Jabłońskim - muzykiem, producentem, pianistą i aranżerem , który jest kierownikiem muzycznym zespołu Ani oraz członkiem zespołu Poluzjanci. Oprócz podstawowego składu muzyków w nagraniach najnowszej płyty jako goście specjalni udział wzięli światowej sławy artyści : Frank McComb, Marcin Wasilewski, Michał Miśkiewicz, Adam Bałdych oraz Ryszard Bazarnik.

 

- Zanim przeszliśmy do nagrań i pracy spędziliśmy kilka dni na dyskusjach dotyczących demokracji w naszym teamie, a także byliśmy zgodni i gotowi by się zmienić podług siebie nawzajem. Akceptacja i otwarte serce na wrażliwość drugiego muzyka to klucz do nowego świata muzy, w którym cię jeszcze nie było - opowiada o pracy nad płytą Ania Szarmach.

Za mastering albumu odpowiadał Chris Athens, który pracował nad albumami takich artystów jak Erykah Badu, Kelis, Usher, Run D.M.C, Notorious B.I.G., Chris Brown, Norah Jones, Wiz Khalifa, Drake, Jose James czy Nicki Minaj. - Stwierdził, że "Shades Of Love" to płyta znakomita i niesamowita, inteligentna, piękna i czasem zabawna oraz rewelacyjnie zaaranżowana. Miał wielką przyjemność nad nią pracować - mówi wokalistka.

O efekcie tej współpracy będzie można przekonać się 22 kwietnia - na ten dzień jest zaplanowana premiera płyty "Shades of Love".