Nowa płyta Beyonce dostępna online. Z "Lemonade" dowiadujemy się o zdradach Jaya Z?

"Lemonade" to nie tylko nowe piosenki amerykańskiej piosenkarki, ale także film, zawierający teledyski do wszystkich utworów. Godzinne wideo "Lemonade" można obejrzeć online.

"Lemonade - The visual album" jest dostępny w serwisie Tidal . Na płycie znajduje się 12 utworów. Oprócz solowych pisenek w "Lemonade" możemy usłyszeć Beyonce w duetach. Artystka zaprosiła do współpracy Kendricka Lamara, Jacka White'a i Jamesa Blake'a i The Weeknd.

 

Album "Lemonade" został dobrze przyjęty przez krytyków. Jonathan Bernstein w "The Telegraph" ocenił płytę jako " najbardziej nieprzyzwoitą, polityczną i osobistą" w dorobku artystki, wystawiając "Lemonade" notę pięciu gwizdek. A Rob Sheffield w "Rolling Stone" podkreśla, że płyta jest najmocniejszą z dotychczasowych wypowiedzi piosenkarki.

via GIPHY

Beyonce śpiewa o zdradach Jaya Z?

Także krytycy zwracają uwagę na teksty piosenek "Lemonade", które stała się tematem dyskusji po premierze albumu. Uwagę przykuły słowa, w których fani wokalistki dopatrują się informacji o zdradach męża Beyonce.

Beyonce w "Lemonade" śpiewa o zdradach Jaya Z? Fani masowo komentują. Chodzi zwłaszcza o TEN TEKST >>

W jednym z utworów możemy usłyszeć: "Patrzę na mój zegarek, on powinien być już dawno z powrotem w domu, dziś żałuję tej nocy, gdy włożyłam na palec pierścionek". W sieci bardzo szybko pojawiły się pytania, czy Beyonce śpiewa o Jayu Z. A Twitter zapełnił się krytycznymi uwagami skierowanymi w stronę męża piosenkarki.

"Lemonade" to już szósty album w dorobku Beyonce. Płyta miała premierę 23 kwietnia. Została udostępniona przez HBO, a chwilę później w serwisie Tidal. Płyta podobnie jak poprzedni krążek wokalistki pojawiła się niespodziewanie, bez działań promocyjnych jednoznacznie zapowiadających album.

6 lutego zadebiutował album "Formation", który był zapowiedzią występu piosenkarki na Super Bowl. Jednak to, że ten materiał poprzedza wydanie nowego krążka pozostawało sferze domysłów.

Więcej o: