Wokalista Meat Loaf zasłabł podczas koncertu. Fani zarejestrowali upadek [WIDEO]

Wokalista Meat Loaf zasłabł podczas koncertu w Edmonton w Kanadzie.

Czwartkowy koncert 68-letniego wokalisty został niespodziewanie przerwany, kiedy podczas wykonywania jednego ze swoich szlagierów "I’d Do Anything for Love (But I Won’t Do That)" Meat Loaf przewrócił się na scenie. Wydarzenie zostało zarejestrowane przez jednego z fanów.

Koncert przerwano, a Meat Loaf został natychmiast przetransportowany do szpitala. Na razie nie podano przyczyny jego zasłabnięcia. Gwiazdor cierpi na zespół Wolffa-Parkinsona-White’a, wrodzone schodzenie charakteryzujące się zaburzeniem przewodzenia impulsu elektrycznego w sercu. Kilka dni temu z powodów zdrowotnych Meat Loaf odwołał jeden z koncertów. 

68-letni artysta, który naprawdę nazywa się Michael Lee Aday, jest popularnym wokalistą i aktorem. Jego najpopularniejsze albumy to "Bat Out of Hell" z 1977 roku, który sprzedał się w ponad 43 milionach egzemplarzy, i nagrana blisko dwadzieścia lat później kontynuacja "Bat Out of Hell: Back into Hell" z 1993 roku. Jako aktor wystąpił m.in. w kultowym "The Rocky Horror Picture Show" czy "Podziemnym kręgu".

Komentarze (38)
Wokalista Meat Loaf zasłabł podczas koncertu. Fani zarejestrowali upadek [WIDEO]
Zaloguj się
 • spokojniejaknawojnie

  Oceniono 30 razy 30

  Szybkiego powrotu do zdrowia :)

 • six_a

  Oceniono 15 razy 15

  zarejestruj upadek, damn co za czasy.

 • acototak

  Oceniono 13 razy 13

  "...ale wiadomo, że wokalista od NIEDAWNA miał problemy ze zdrowiem..." ?
  Meatloaf od dziecka cierpi na zespół Wolffa-Parkinsona-White’a i lekarze wielokrotnie ostrzegali go, że przy swoim trybie życia igra z ogniem.

 • biesczad1

  Oceniono 10 razy 10

  W tym roku skład Największej Orkiestry Świata już dostatecznie został powiększony {D.Bowie, Gl.Frey, Black, Prince, P.Grudziński, ...}, więc Meat Loaf'owi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia:)

 • pilot.tv

  Oceniono 9 razy 9

  Powrotu do zdrowia. Jest chory na zespół Wolffa-Parkinsona-White’a i juz kiedys taka sytuacja miała miejsce podczas koncertu w Londynie.

 • vidi12

  Oceniono 11 razy 5

  Ale nadal śpiewał... jak Martyniuk po wpadnięciu do fontanny :)

 • naciskam_na_laptop

  Oceniono 4 razy 4

  Najskuteczniejszą metodą wyleczenia zespołu WPW jest ablacja RF. Ponad 3 Lata temu wyciągnęli mnie z tego już w pierwszym podejściu w Szpitalu J-P II w Krakowie. Od tego czasu żyję zupełnie normalnie, a nawet od czasu do czasu pozwalam sobie na pewne niewielkie ekscesy za co należy się moja dozgonna wdzięczność Paniom i Panom z Elektrokardiochirurgii.

 • tohk

  Oceniono 9 razy 3

  Zasnął na stojąco. Z nudów. ileż można śpiewać ten sam przebój...

 • a.k.traper

  Oceniono 7 razy 3

  A jakby był nieznany to mniej istotny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX