Wokalista Meat Loaf zasłabł podczas koncertu. Fani zarejestrowali upadek [WIDEO]

Wokalista Meat Loaf zasłabł podczas koncertu w Edmonton w Kanadzie.

Czwartkowy koncert 68-letniego wokalisty został niespodziewanie przerwany, kiedy podczas wykonywania jednego ze swoich szlagierów "I’d Do Anything for Love (But I Won’t Do That)" Meat Loaf przewrócił się na scenie. Wydarzenie zostało zarejestrowane przez jednego z fanów.

Koncert przerwano, a Meat Loaf został natychmiast przetransportowany do szpitala. Na razie nie podano przyczyny jego zasłabnięcia. Gwiazdor cierpi na zespół Wolffa-Parkinsona-White’a, wrodzone schodzenie charakteryzujące się zaburzeniem przewodzenia impulsu elektrycznego w sercu. Kilka dni temu z powodów zdrowotnych Meat Loaf odwołał jeden z koncertów. 

68-letni artysta, który naprawdę nazywa się Michael Lee Aday, jest popularnym wokalistą i aktorem. Jego najpopularniejsze albumy to "Bat Out of Hell" z 1977 roku, który sprzedał się w ponad 43 milionach egzemplarzy, i nagrana blisko dwadzieścia lat później kontynuacja "Bat Out of Hell: Back into Hell" z 1993 roku. Jako aktor wystąpił m.in. w kultowym "The Rocky Horror Picture Show" czy "Podziemnym kręgu".