Lider Roxette zachwycony, a w Polsce wyzwiska. A chodzi o ten teledysk

Dawid i Jakub (a mo瞠 raczej David i Jacob?) podczas wakacji nad Ba速ykiem nagrali teledysk do piosenki zespo逝 Roxette. Kiedy klip zobaczy i udost瘼ni Per Gessle z zespo逝, sta si hitem. Niestety, razem ze s豉w, pojawi造 si te obra幢iwe komentarze.
 

Per Gessle, lider legendarnego szwedzkiego duetu, zamieścił pogodne, wakacyjne wideo na oficjalnej stronie Roxette i pogratulował Polakom.

Jak zauważa przyjaciel Jakuba i Dawida, który pomagał przy montażu, wideo zrobiło furorę (do tej pory w serwisie You Tube ma ponad 146 tys. wyświetleń). "W jednej chwili skromne i spontaniczne video stało się hitem sieci, a fani Roxette aż domagają się aby stało się oficjalnym klipem grupy" - pisze Dariusz. Niestety, w momencie, gdy stało się popularne, pojawiło się też sporo obraźliwych komentarzy, wiele po polsku.

Zareagował na to jeden z twórców, Jakub Kwieciński. "Zalała nas fala hejtu i nienawiści, wyzwisk i innych okropności po tym jak nasz klip opublikowało kilka portali w Polsce. Mnie to nie rusza ale Dawid poważnie podłamany. Dodajcie mu siły dobrym słowem bo mnie nie chce słuchać" - napisał na Facebooku.

Wpis JakubaWpis Jakuba https://www.facebook.com/Yaqbeck?fref=ts

Na szcz窷cie, mogą też liczyć na słowa wsparcia. Bardzo pozytywnie o wideo pisały nie tylko polskie media, choćby Huffington Post czy Magicmusicmagazine.com.

Wi璚ej o: