Lider Roxette zachwycony, a w Polsce wyzwiska. A chodzi o ten teledysk

Dawid i Jakub (a może raczej David i Jacob?) podczas wakacji nad Bałtykiem nagrali teledysk do piosenki zespołu Roxette. Kiedy klip zobaczył i udostępnił Per Gessle z zespołu, stał się hitem. Niestety, razem ze sławą, pojawiły się też obraźliwe komentarze.
 

Per Gessle, lider legendarnego szwedzkiego duetu, zamieścił pogodne, wakacyjne wideo na oficjalnej stronie Roxette i pogratulował Polakom.

Jak zauważa przyjaciel Jakuba i Dawida, który pomagał przy montażu, wideo zrobiło furorę (do tej pory w serwisie You Tube ma ponad 146 tys. wyświetleń). "W jednej chwili skromne i spontaniczne video stało się hitem sieci, a fani Roxette aż domagają się aby stało się oficjalnym klipem grupy" - pisze Dariusz. Niestety, w momencie, gdy stało się popularne, pojawiło się też sporo obraźliwych komentarzy, wiele po polsku.

Zareagował na to jeden z twórców, Jakub Kwieciński. "Zalała nas fala hejtu i nienawiści, wyzwisk i innych okropności po tym jak nasz klip opublikowało kilka portali w Polsce. Mnie to nie rusza ale Dawid poważnie podłamany. Dodajcie mu siły dobrym słowem bo mnie nie chce słuchać" - napisał na Facebooku.

Wpis JakubaWpis Jakuba https://www.facebook.com/Yaqbeck?fref=ts

Na szczęście, mogą też liczyć na słowa wsparcia. Bardzo pozytywnie o wideo pisały nie tylko polskie media, choćby Huffington Post czy Magicmusicmagazine.com.

Więcej o: