Lider Roxette zachwycony, a w Polsce wyzwiska. A chodzi o ten teledysk

Dawid i Jakub (a może raczej David i Jacob?) podczas wakacji nad Bałtykiem nagrali teledysk do piosenki zespołu Roxette. Kiedy klip zobaczył i udostępnił Per Gessle z zespołu, stał się hitem. Niestety, razem ze sławą, pojawiły się też obraźliwe komentarze.
 

Per Gessle, lider legendarnego szwedzkiego duetu, zamieścił pogodne, wakacyjne wideo na oficjalnej stronie Roxette i pogratulował Polakom.

Jak zauważa przyjaciel Jakuba i Dawida, który pomagał przy montażu, wideo zrobiło furorę (do tej pory w serwisie You Tube ma ponad 146 tys. wyświetleń). "W jednej chwili skromne i spontaniczne video stało się hitem sieci, a fani Roxette aż domagają się aby stało się oficjalnym klipem grupy" - pisze Dariusz. Niestety, w momencie, gdy stało się popularne, pojawiło się też sporo obraźliwych komentarzy, wiele po polsku.

Zareagował na to jeden z twórców, Jakub Kwieciński. "Zalała nas fala hejtu i nienawiści, wyzwisk i innych okropności po tym jak nasz klip opublikowało kilka portali w Polsce. Mnie to nie rusza ale Dawid poważnie podłamany. Dodajcie mu siły dobrym słowem bo mnie nie chce słuchać" - napisał na Facebooku.

Wpis JakubaWpis Jakuba https://www.facebook.com/Yaqbeck?fref=ts

Na szczęście, mogą też liczyć na słowa wsparcia. Bardzo pozytywnie o wideo pisały nie tylko polskie media, choćby Huffington Post czy Magicmusicmagazine.com.

Więcej o:
Komentarze (149)
Lider Roxette zachwycony, a w Polsce wyzwiska. A chodzi o ten teledysk
Zaloguj się
 • janko_buszewski

  Oceniono 168 razy 126

  nastały takie czasy że w Polsce można być zalany falą hejtu i nienawiści, wyzwisk i innych okropności nawet jak się zbiera pieniądze na leczenie chorych dzieciaków...
  nastala taka opcja polityczna która ze wzajemnej nienawiści i szczucia uczyniła swój program polityczny, plucie jadem to najwyższa cnota a zwykły debilizm to zaleta a nie wada

 • tataj1

  Oceniono 118 razy 90

  Niestety nigdy nie zrozumiem jak można nienawidzić drugiego człowieka za to, że jest inny niż ja. Chyba nie toleruję nietolerancji ;)

 • hunkyyankee

  Oceniono 121 razy 57

  Polski jad 'prawdziwych' katolików już się leje...urocze.

 • vidi12

  Oceniono 72 razy 54

  Po prostu się chłopaki kochają...to widać. Żadna miłość nie jest zła !

 • Mikołaj Bernecki

  Oceniono 71 razy 45

  He he, pseudokatoliccy faryzeusze już śpieszą z pouczaniem, że Europa moralnie umarła. Żeby jeszcze oni sami żyli przykazaniami swojej wiary.

  Jeśli chociaż jeden się udławi swoją zawiścią z powodu tego teledysku to już będzie jakiś sukces.

 • mazuvian

  Oceniono 53 razy 43

  Zrobili klip na YouTube, całkiem fajny. No to mają hejt... od tzw. 'prawdziwych' Polaków

 • eselk

  Oceniono 47 razy 41

  Wolę pogadać z tymi chłopakami niż z typem, którego rajcuje rodeo w nocy.

 • yokoono23

  Oceniono 36 razy 28

  Spójrzmy na nasze ,,elity" władzy to się przenosi na Plebs.

 • Mateusz Morawiec

  Oceniono 32 razy 22

  Gdyby ktokolwiek miał wątpliwości jaka fala nienawistnych komentarzy zalewa bohaterów klipu, wystarczy przeczytać co się dzieje poniżej. Ten, kto codziennie nie czytał na swój temat dziesiątek obraźliwych epitetów od zupełnie obcych osób, nie wie jaki obciążeniem na psychice są takie homofobiczne zachowania ludzi nas otaczających.

  Przyzwolenie społeczne idzie jednak z góry. Takie czasy nastały, że rolę inteligencji zastąpił niewyedukowany rolnik z Podkarpacia, który swoimi gumofilcami kopie wszystkich, którzy go przerażają.

  Strach rodzi się z niewiedzy (tak, obrzydzenie i potrzeba podkreślania tego obrzydzenia z uporem maniaka to naturalny efekt najzwyklejszego strachu). Można go stłumić długotrwałą edukacją, lub szybkim atakiem agresji. Druga opcja, jako znacznie prostsza, jest przeważnie wybierana przez tych, którzy do prostoty przywykli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX