Amatorski teledysk pary gejów polubiło Roxette, teraz podbili serce Beaty Kozidrak

Za wideo do utworu "Some Other Summer" Roxette zostali zalani falą hejtu, ale szybko stanęli w ich obronie m.in. sam zespół i Robert Biedroń. Teraz ich nowe nagranie spotkało się z błyskawiczną sympatią.

Para Jakub & Dawid nie są ani muzykami, ani zawodowymi filmowcami. Nagrywają za to wspólne chwile z podróży i montują z nich kolaż pod konkretne utwory. Teraz postanowili zmierzyć się z tegorocznym przebojem Beaty Kozidrak, piosenką "Niebiesko-zielone". Jak wyszło, zobaczcie sami.

 

Gdy we wrześniu opublikowali swoje poprzednie nagranie do piosenki "Some Other Summer", zostali szybko pochwaleni przez sam zespół Roxette, wideo zostało również dostrzeżone przez zagraniczne media. Jednocześnie spotkali się ze sporą falą hejtu ze strony internautów. W ich obroni stanęli muzycy Roxette, tak samo jak Robert Biedroń, prezydent Słupska.

Nagrali teledysk, zalała ich fala hejtu. Polaków bronią Roxette i Robert Biedroń >>

Tym razem ich nowy klip spotkał się od razu z pozytywnymi reakcjami. Ale największym zaskoczeniem dla Jakuba i Dawida było z pewnością to, że wideo wrzuciła na swój oficjalny profil facebookowy sama Beata Kozidrak. Napisała też kilka życzliwych słów.