Męskie Granie 2017. Pierwszy raz w historii bilety można dostać w przedsprzedaży

Wszyscy, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych koncertów Męskiego Grania, mają w tym roku dodatkową możliwość zdobycia biletów.

Od 2010 roku sponsorowane przez Żywiec Męskie Granie przyciąga tysiące fanów oryginalnych aranżacji i niepowtarzalnej muzycznej energii. Każdy koncert to niezwykła mieszanka różnych stylów, gatunków i osobowości scenicznych oraz wykonania, które można usłyszeć tylko podczas tej trasy. Imprezy biją rekordy popularności, a bilety na nie znikają z dużym wyprzedzeniem.

 

W tym roku organizatorzy przygotowali nowe rozwiązanie – ograniczona pula wejściówek na koncerty Męskiego Grania będzie dostępna w przedsprzedaży. Dystrybucja ruszy 28 kwietnia i potrwa do wyczerpania puli. Na stronie ebilet.pl, w cenie 99 zł, będzie można kupować bilety na sześć pierwszych przystanków tegorocznej trasy (bez finału w Żywcu).

Męskie Granie zawita w tym roku do:

Poznania (Park Cytadela, 8.07), Wrocławia (Pergola 15.07), Katowic (Strefa Kultury, 22.07), Gdyni (Park Kolibki 29.07), Krakowa (Centrum Sportu Parkowa, 12.08), Warszawy (19.08 lokalizacja wkrótce), a trasę tradycyjnie zwieńczy wielki finał w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem (26.08). Regularna sprzedaż biletów na wszystkie koncerty rusza 5 czerwca.

Wyłącznym sponsorem trasy Męskie Granie 2017 jest marka Żywiec. Więcej informacji na temat wydarzenia wkrótce na stronie www.meskiegranie.pl.

Więcej o: