Wojciech Smarzowski nakręcił teledysk dla zespołu Arka Jakubika [ZOBACZ]

Zespół Dr Misio, na którego czele stoi aktor Arek Jakubik, wypuścił swój klip do piosenki "Pismo", promujący ich nową płytę. Za kamerą stanął sam Wojciech Smarzowski.

"Zmartwychwstaniemy" to trzeci album formacji Dr Misio. Jego premiera jest zapowiedziana na 13 maja.

Za muzyczne zmartwychwstanie Dra Misia odpowiada Kuba Galiński, młody, wszechstronny producent muzyczny. Zawartość płyty to "smutne piosenki o miłości i śmierci" do tekstów Vargi i Marcina Świetlickiego. Cyniczne, depresyjne i jak zawsze celne obserwacje współczesnego świata. Przekaz jest podszyty dużą dozą inteligentnej ironii.

Obejrzyjcie teledysk:

 

Oto tytuły utworów z płyty "Zmartwychwstaniemy":

1. Zmartwychwstaniemy

2. Mordor

3. Pismo

4. Bądź moim Googlem

5. Ochroniarz

6. Nonsens

7. Hejter

8. Za dużo

9. Klubokawiarnia Smutek

10. Po nas

11. Halina

W skład formacji wchodzą Arkadiusz Jakubik (wokal), Paweł Derentowicz (gitara), Mario Matysek (gitara basowa), Radek Kupis (klawisze) i Janek Prościński (perkusja). Zespół istnieje od 2008 roku. Poprzedni longplay grupy to "Pogo" z 2014 roku.

Jakubik ostatnio zagrał w filmie "Ksiądz" Wojciecha Smarzowskiego. Niedawno można było go również oglądać w obrazie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

A teraz zobacz: "Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

"Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

Więcej o: