Gitarzysta grupy Queen docenia Sławomira za występ w roli Freddiego Mercury'ego

Podczas finału programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Sławomir, gwiazda Rock Polo, wcielił się w postać Freddiego Mercury'ego z grupy Queen. Jego występ zauważył Brian May, gitarzysta zespołu.

W ciągu całej edycji show Sławomir Zapała, ps. Sławomir, udowodnił, że jest nie tylko "śmieszkiem" polskiej sceny rock polo, na jakiego kreują go media, ale również utalentowanym artystą.

Brian May, gitarzysta zespołu Queen, opublikował na swoim oficjalnym profilu na Facebooku występ Sławomira - wideo spotkało się z wieloma przychylnymi komentarzami fanów Mercury'ego. Sławomir wystąpił jako wokalista Queen w finale 7. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", śpiewając utwór" We Are The Champions".

Jego finałowy koncert, poza gitarzystą Queen, pochwalił m.in. Bartek Kasprzykowski, jeden z jurorów programu.

- Jego Freddy Mercury był najlepszym ze wszystkich wykonywanych w programie - powiedział, po czym dodał - Rzucanie się na Freddiego to jest tak naprawdę samobójstwo. Niewielu jest w stanie nawet się zbliżyć do tego króla, którym on jest. Tyle wrażliwości włożyłeś w odtworzenie tej tragicznej, niesamowitej, wspaniałej postaci. Od środka zrozumieć tego człowieka, po to, żeby później każdy ruch, każda poza, każdy dźwięk stawał się taki, jakim on go z siebie wydobył. Bardzo dobry występ – podsumował Kasprzykowski.

Zobacz emocjonujący występ Sławomira

 

Sławomir jest aktorem, showmanem i piosenkarzem rock-polo. Grał m.in. w takich filmach jak "33 sceny z życia", "Pod Mocnym Aniołem" i w serialach - "Czasie honoru", "Prawie Agaty", "Ojcu Mateuszu" i wielu innych. Obecnie Sławomir promuje swój debiutancki album "The Greatest Hits", który wciąż znajduje się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

"Strażnicy Galaktyki vol. 2", "Obcy: Przymierze" i nowi "Piraci z Karaibów". Oto najważniejsze premiery maja

Więcej o: