Zbigniew Wodecki uhonorowany nawet na gali KSW. Wzruszający hołd [WIDEO]

Zbigniew Wodecki odszedł kilka dni temu i jego śmierć poruszyła wielu ludzi. Uhonorowały go media, fani, wspominali znani artyści... Co może dziwić, pamiętali o nim nawet organizatorzy gali KSW 39 Colosseum.

KSW to impreza sportowa, na której walczą na ringu o wymiarach 8 metrów na 8 metrów lub klatce o średnicy 9 metrów i nie ma tam zbyt wielu zasad. To widowisko, z którym na pierwszy rzut oka mało kojarzą się Zbigniew Wodecki i jego piosenki... - Kilka dni temu pożegnaliśmy wielkiego artystę, Zbigniewa Wodeckiego. Oddajmy mu szacunek, prosimy o chwilę refleksji - powiedział jednak na stadionie prowadzący galę.

Zbigniew Wodecki na ekranie, tłum stoi w ciszy

Po chwili cały stadion wypełniły dźwięku utworu "Szczęście jest we mnie", polskiej wersji utworu "My way" w wykonaniu Wodeckiego. Na telebimach wyświetliły się zdjęcia z wizerunkami artysty, a widownia wstała z miejsc. Po dwóch minutach, gdy utwór dobiegł końca, rozległy się brawa.

 

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja. Na początku miesiąca, w jednym z warszawskich szpitali, artysta przeszedł operację bypass-ów, po której doznał rozległego udaru mózgu. Dwa tygodnie później zmarł. Wodecki wyśpiewał wiele fantastycznych przebojów. Był to artysta rozpoznawalny m.in. dzięki głosowi, poczuciu humoru i charakterystycznej fryzurze.

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego ma się odbyć we wtorek 30 maja o godzinie 14:00 na Cmentarzu Rakowieckim w Krakowie. Wcześniej, o godzinie 12:00, zostanie odprawiona msza święta w Bazylice Mariackiej.

"Odszedł mimo niezwykłej woli życia". Zbigniew Wodecki nie żyje

PRZECZYTAJ: Zbigniew Wodecki odszedł. Za te piosenki kochaliśmy go najbardziej >>

Więcej o:
Komentarze (16)
Zbigniew Wodecki uhonorowany nawet na gali KSW. Wzruszający hołd [WIDEO]
Zaloguj się
 • dafaq

  Oceniono 31 razy 29

  Wciąż nie mogę przeboleć. Za wcześnie, za wcześnie, za wcześnie...

 • a_imie_moje

  Oceniono 15 razy 15

  Aż mnie ścisnęło w gardle. Już widzę te typy na gali, jednak wstające i bijące brawo.
  Fajne, że potrafimy nie tylko narzekać.

 • mirarob

  Oceniono 6 razy 6

  ładne to było..

 • Andrzej Kuc

  Oceniono 5 razy 5

  Piękny gest, piękna reakcja ludzi, piękny tekst. Jeszcześmy niestraceni

 • tran21

  Oceniono 1 raz 1

  "Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego ma się odbyć we wtorek 30 maja o godzinie 14:00 na Cmentarzu Rakowieckim w Krakowie". Cmentarz Rakowiecki? A jest taki w Krakowie? Ja słyszałem tylko o Rakowickim...

 • azotanpotasu

  Oceniono 12 razy -4

  ciekawe ile tego wieczora wybito zebow i polamano nosow? Gdy podchmielony kwiat naszej mlodziezy nakrecony mordobiciem, sam sprawdzal swoje techniki mma na slabszych kolegach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX