Co ona wyczynia! Mistrzyni świata akrobacji w tunelu aerodynamicznym w nowym klipie L.U.C

Ci, którzy decydują się na tę dyscyplinę, muszą być niezwykle precyzyjni, bo wiatr w tubie wieje z prędkością nawet 300 km/h. Maja Kuczyńska jest mistrzynią i wykorzystuje swoje umiejętności w nowym teledysku L.U.C.-a.
 

- Ciężko jest przyzwyczaić się do tego, że minimalny ruch ręką, czy inną częścią ciała wpływa na to, jak lecisz i co się dzieje z twoim ciałem. Ale kiedy już to opanujesz, to przyjemność z latania jest naprawdę ogromna - mówiła w jednym z wywiadów Kuczyńska. Tę precyzję i piękno ruchów pokazuje w teledysku do utworu, za który odpowiedzialni są L.U.C, Bisz, Mela Koteluk i hiszpańska wokalistka Wóyza (REBEL BABEL).

Utwór "Tinderelations", do którego stworzono klip, pochodzi z płyty międzynarodowego Big-Bandu Rebel Babel Ensemble - orkiestry, która miesza języki i spotyka m.in. studentów oraz amatorów grających w licznych orkiestrach z artystami takimi jak Grubson, Promoe, Rahim, Kayah, Joka czy Bovska.

Teledysk reżyserowany przez Łukasz L.U.C Rostkowskiego jest opowieścią o wpływie technologii na uczucia i relacje międzyludzkie, o trudzie budowania związków w szybkim jak obsługa tableta świecie, o cyfrowej miłości i współczesnej szklanej izolacji społecznej.

Maja ma 16 lat i jest wicemistrzynią świata. To jak tańczy, mogłoby przeczyć prawom fizyki

Więcej o: