Polak nakręcił teledysk dla Radiohead. A w klipie gra Agata Buzek [WIDEO]

"I Promise" to utwór Radiohead, którego teledysk wyreżyserował Michał Marczak. W klipie występuje m.in. Agata Buzek.
 

Marczak jest najbardziej znany dzięki filmom "Fuck the Forest" (Orzeł dla najlepszego filmu dokumentalnego w 2013 roku) i "Wszystkie nieprzespane noce", które zostały nagrodzone m.in. za reżyserię na festiwalu w Sundance.

Był jednym z reżyserów klipu do piosenki „Identikit”  Radiohead ("jego" był 30-sekundowy fragment, w którym można było zobaczyć Adama Woronowicza). Wtedy, w 2016 roku po raz pierwszy kręcił coś dla zespołu, w którym śpiewa Thom Yorke.

Sama piosenka nie jest nowa - powstała w 1996 roku. "I Promise" jest jednym z trzech niepublikowanych wcześniej utworów, które znajdą się na płycie "OK COMPUTER OKNOTOK 1997 2017". To specjalna edycja albumu, który swoją premierę miał 20 lat temu. Odświeżone wydawnictwo trafi do sklepów 23 czerwca. A Radiohead wystąpi w tym roku w Polsce na festiwalu Open'er.

Wiedzieliście, że te światowe gwiazdy też wystąpiły w konkursie Eurowizji?

Więcej o:
Komentarze (9)
Polak nakręcił teledysk dla Radiohead. A w klipie gra Agata Buzek [WIDEO]
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 8 razy 6

  Uwielbiam ją ......

 • adam3407

  Oceniono 4 razy 2

  Dobra piosenka, dobry teledysk

 • yokoono23

  Oceniono 3 razy 1

  Piękna piosenka,mroczna,przerażająca ale piękna!!!!

 • heresy

  0

  Premiera "Ok Computer". To był czas i ten moment pierwszego odsłuchu. Żaden numer nie był tam zbędny i tak, lubię tą melorecytację;) Piosenka odnaleziona jest cudowna, idealnie wpasowuje się w klimat w którym wówczas siedział zespół i zarazem w ogóle nie czuć, że nie jest współczesna, choć teraz pewnie szans już nie ma na tego typu nowości - tak proste i mocne jednocześnie kawałki.

 • elak2013

  Oceniono 2 razy 0

  ŚWIETNE TO JEST!!!

 • maxstirner

  Oceniono 2 razy -2

  Jej twarz mnie przeraża, za każdym razem musze wyłączyć

 • Black Swan

  Oceniono 7 razy -5

  "A w klipie gra Agata Buzek"

  mocno powiedziane... W moim przekonaniu zwykły kloc drewna ma więcej mocy tespiańskich niż pani Agata... Obejrzyjcie sobie jej "aktorstwo" w filmie w którym grała wraz ze Stathamem to pewnie będziecie mieli taką samą opinię jak ja...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX