Ed Sheeran w Polsce. Artysta zagra w sierpniu 2018 w Warszawie jedyny koncert

Po dwóch latach nieobecności Ed Sheeran ponownie zagra w Polsce. Na festiwalu w Glastonbury ogłosił plany na cały najbliższy rok. W sierpniu 2018 odwiedzi Warszawę i zagra na PGE Narodowym.

Ed Sheeran jest dzisiaj jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów na całym świecie. Bilety na jego koncerty rozchodzą się błyskawicznie. 11 sierpnia 2018 roku w Warszawie będzie promował swoją nową płytę "÷". Bilety trafią do sprzedaży 8 lipca o godzinie 11.

Ed Sheeran w Polsce

Ed Sheeran odwiedzi Polskę kolejny raz. Na koncercie w 2015 roku warszawski Torwar był wypełniony po brzegi. Wejściówki na jego występ wyprzedano w niecały tydzień. Tym razem Brytyjczyk zaśpiewa na PGE Narodowym w Warszawie, więc miejsc dla fanów będzie zdecydowanie więcej, niż dwa lata temu.

Koncert w Warszawie 11 sierpnia 2018 roku odbędzie się w ramach trasy koncertowej Eda Sheerana Divide Tour. Będzie to jedyny koncert w Polsce - artysta zakończy nim swoją europejską trasę koncertową. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się 8 lipca, ceny biletów wahają się od 209 do 400 złotych.

 

Ed Sheeran - każdy album to sukces

Po wydanych w 2011 roku albumie „+” i w 2014 roku albumie „x” Ed umocnił swoją pozycję na międzynarodowej arenie muzycznej płytą „÷”. Krążek ukazał się 3 marca 2017 roku, a pochodzące z niego utwory jeszcze przed premierą wydawnictwa zaczęły bić rekordy popularności. Single „Shape Of You” i „Castle On The Hill” tuż po premierze stały się najczęściej odtwarzanymi utworami w serwisie Spotify, przy czym pierwszy z wymienionych pobił rekord najchętniej słuchanej piosenki w historii serwisu.

W dniu premiery płyta „÷” odniosła równie wielki sukces bijąc rekord odtworzeń. W Polsce krążek uzyskał status podwójnie platynowej płyty, natomiast piosenki „Shape Of You” i „Castle On The Hill” zdobyły w naszym kraju wyróżnienia odpowiednio diamentowego singla i podwójnej platyny. Obecnie album promuje utwór „Galaway Girl”. Na całym świecie Ed Sheeran sprzedał płyty w nakładzie przekraczającym 26 milionów egzemplarzy.

Ed Sheeran - zdobywca AMA, BRIT Awards, Grammy, MTV Awards...

W kilka lat kariera sympatycznego Brytyjczyka rozkręciła się do światowych rozmiarów. Z niszowego artysty stał się zdobywcą właściwie wszystkich najważniejszych nagród muzycznych na świecie. Był nominowany ponad 100 razy, do dzisiaj zdobył 45 tytułów - w tym za najlepszego artystę pop/rock (AMA, 2015), album roku (BRIT Awards, 2015), piosenka roku (Grammy Awards, 2015), najlepszy występ (MTV Europe Music Awards, 2015).

Gra o tron sezon 7 - zwiastun

Podoba Ci się styl Eda Sheerana? Wiemy, jakie koszule lubi i jakie stoliki mu się podobają:

Więcej o: