GrubSon - nowa płyta już jesienią. Mamy pierwszy singiel i teledysk!

Pierwszy singiel z planowanej jesień nowej płyty GrubSona to "Rudeboy Stance" z udziałem rapera Promoe, który promuje również producencki album OER'a. Do piosenki powstał zjawiskowy teledysk.
 

„Gatunek L” to czwarty album studyjny GrubSona, którego premiera przewidziana jest na wrzesień 2017 roku. Artysta, który wielokrotnie udowadniał, że potrafi łączyć różne gatunki muzyczne, tym razem przedstawia swoją najbardziej przemyślaną i spójną płytę, która stanowi jego największe muzyczne  przedsięwzięcie w całej dotychczasowej karierze. Gościnnie na płycie pojawia się jego przyjaciel, Jarecki, oraz niezaprzeczalni międzynarodowi gracze - Szwed Promoe z Looptroop Rockers, oraz Nowojorczyk Chip-Fu z grupy Fu-Schnickens. Dodatkowo na płycie, poza wsparciem koncertującego z GrubSonem live bandu SANEPID, usłyszymy również orkiestrę „eM Band”. 

Płyta „Gatunek L” to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów - pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze - pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, za mix i mastering odpowiada Dj Eprom. Album ukaże się nakładem nowej wytwórni Supa'High Music oraz Wydawnictwa Agora.

„Gatunek L” będzie wydany w formie książkowej, gdzie poza samą płytą znajdą się dopełniające całości zdjęcia, specjalne grafiki oraz nowela pod tym samym tytułem - napisania gościnnie - specjalnie na premierę albumu.

Jedno jest pewne - nikt nie łączy starej szkoły i całkowicie nowych brzmień, tak jak GrubSon!

Link do zakupu singla w sklepach cyfrowych: http://smarturl.it/RudeboyStance

Preorder płyty będzie dostępny na kulturalnysklep.pl oraz na rudeboy.com.pl

Wiedzieliście, że te światowe gwiazdy też wystąpiły w konkursie Eurowizji?

Więcej o: