Na pewno znacie tę piosenkę T.Love. Dawid Podsiadło genialnie ją przerobił

Dawid Podsiadło jest kolejnym muzykiem, który wziął udział w akcji T.Cover z okazji 35-lecia zespołu T.Love.

35-lecie zespołu T.Love

T.Love działa na polskiej scenie muzycznej od 35 lat. Piosenki takie jak ''King'', ''Stokrotka'', ''Ajrisz'', ''Warszawa'' czy ''Chłopaki nie płaczą'' nucimy wszyscy pod nosem od lat.

Z okazji tej rocznicy zespół poprosił różnych polskich muzyków, by nagrali ich piosenki w swojej interpretacji. Od stycznia co miesiąc pojawia się nowy utwór. W czerwcu padło na Dawida Podsiadło.

Dawid Podsiadło nagrywa swoją wersję piosenki T.Love

Dawid Podsiadło zaśpiewał piosnkę ''Bóg'', bardziej kojarzoną z frazą ''Tak bardzo chciałbym zostać kumplem twym''.  Młody muzyk w dodatku nakręcił wyjątkowo klimatyczny teledysk w trakcie swojej podróży po Islandii. Wyszło naprawdę pięknie. Jest zarówno czego posłuchać i na co popatrzeć:

Film z coverem pojawił się na profilu muzyka w piątek 30 czerwca, a w poniedziałek 3 lipca miał już ponad 500 tys. wyświetleń. Warto przy okazji zaznaczyć, że sam profil Dawida Podsiadły obserwuje około 300 tys. osób. Wcale nas nie dziwi pozytywny odbiór piosenki. Przypominamy, tak brzmi oryginał:

 

Dawid Podsiadło dziękuje fanom

Odbiór piosenki był tak doskonały, że sam Dawid Podsiadło podziękował fanom za okazane wsparcie tymi słowami:

Dziękuję za szalony odbiór akcji T.Cover. Pobiliście chyba wszystkie rekordy pod względem miłych słów na temat tego kawałka i klipu, udostępnień, komentarzy, zasięgów itd. Jestem zaszczycony i wzruszony. Poważnie. Nigdy bym nie spodziewał się tak potężnej reakcji. My tu sobie na wyjeździe zrobiliśmy obrazy do utworu, na spokojnie, staraliśmy się uchwycić naturalne piękno nienaturalnie oszałamiającej Islandii, a Wasze reakcje są tak ogromne jakbyśmy tworzyli superprodukcję za siedemnaście milionów dolarów kanadyjskich.

Całość jego wypowiedzi możecie przeczytać w jego poniższym poście:

Kto zagrał w akcji T.Cover?

W akcji T.Cover do tej pory wzięli udział Miuosh z piosenką ''To wychowanie'', Pidżama Porno z ''Outsiderem'', Ten Typ Mes zaśpiewał ''Dziewczyny'', zespół Organek nagrał ''Autobusy i tramwaje'' zaś Fisz i Emade z kolei ''Frontline''. 

A TERAZ ZOBACZ:

Jumanji 2 Przygoda w dżungli - zwiastun

Więcej o: