Na pewno znacie tę piosenkę T.Love. Dawid Podsiadło genialnie ją przerobił

Dawid Podsiadło jest kolejnym muzykiem, który wziął udział w akcji T.Cover z okazji 35-lecia zespołu T.Love.

35-lecie zespołu T.Love

T.Love działa na polskiej scenie muzycznej od 35 lat. Piosenki takie jak ''King'', ''Stokrotka'', ''Ajrisz'', ''Warszawa'' czy ''Chłopaki nie płaczą'' nucimy wszyscy pod nosem od lat.

Z okazji tej rocznicy zespół poprosił różnych polskich muzyków, by nagrali ich piosenki w swojej interpretacji. Od stycznia co miesiąc pojawia się nowy utwór. W czerwcu padło na Dawida Podsiadło.

Dawid Podsiadło nagrywa swoją wersję piosenki T.Love

Dawid Podsiadło zaśpiewał piosnkę ''Bóg'', bardziej kojarzoną z frazą ''Tak bardzo chciałbym zostać kumplem twym''.  Młody muzyk w dodatku nakręcił wyjątkowo klimatyczny teledysk w trakcie swojej podróży po Islandii. Wyszło naprawdę pięknie. Jest zarówno czego posłuchać i na co popatrzeć:

Film z coverem pojawił się na profilu muzyka w piątek 30 czerwca, a w poniedziałek 3 lipca miał już ponad 500 tys. wyświetleń. Warto przy okazji zaznaczyć, że sam profil Dawida Podsiadły obserwuje około 300 tys. osób. Wcale nas nie dziwi pozytywny odbiór piosenki. Przypominamy, tak brzmi oryginał:

 

Dawid Podsiadło dziękuje fanom

Odbiór piosenki był tak doskonały, że sam Dawid Podsiadło podziękował fanom za okazane wsparcie tymi słowami:

Dziękuję za szalony odbiór akcji T.Cover. Pobiliście chyba wszystkie rekordy pod względem miłych słów na temat tego kawałka i klipu, udostępnień, komentarzy, zasięgów itd. Jestem zaszczycony i wzruszony. Poważnie. Nigdy bym nie spodziewał się tak potężnej reakcji. My tu sobie na wyjeździe zrobiliśmy obrazy do utworu, na spokojnie, staraliśmy się uchwycić naturalne piękno nienaturalnie oszałamiającej Islandii, a Wasze reakcje są tak ogromne jakbyśmy tworzyli superprodukcję za siedemnaście milionów dolarów kanadyjskich.

Całość jego wypowiedzi możecie przeczytać w jego poniższym poście:

Kto zagrał w akcji T.Cover?

W akcji T.Cover do tej pory wzięli udział Miuosh z piosenką ''To wychowanie'', Pidżama Porno z ''Outsiderem'', Ten Typ Mes zaśpiewał ''Dziewczyny'', zespół Organek nagrał ''Autobusy i tramwaje'' zaś Fisz i Emade z kolei ''Frontline''. 

A TERAZ ZOBACZ:

Jumanji 2 Przygoda w dżungli - zwiastun

Więcej o:
Komentarze (40)
Na pewno znacie tę piosenkę T.Love. Dawid Podsiadło genialnie ją przerobił
Zaloguj się
 • sosna_pospolita

  Oceniono 26 razy 18

  "słuchamy jej non stop"

  i niech juz tak zostanie - tylko tym sie zajmujcie

 • hegch3

  Oceniono 27 razy 17

  Słabe.

 • xx78

  Oceniono 27 razy 15

  Genialne? Chyba do zasypiania.

 • censorship_of_the_press

  Oceniono 16 razy 12

  Oryginał 10 razy lepszy jak nie więcej. No i żeby ten chłopak chociaż śpiewał ale on mówi w takt muzyki. Lubię tego piosenkarza ale to to jest nieudane.

 • fotd

  Oceniono 11 razy 11

  Czy wy na Czerskiej, tak bardzo podobno miłujący swobodę i wolność jednostki, nie możecie pozwolić nam - czytelnikom - na swobodną ocenę żadnego wydarzenia i wszystkie notki musicie opatrywać przymiotnikami / przysłówkami stanowiącymi ocenę ? To tak na wszelki wypadek, abyśmy nie zbłądzili ?

 • pandzl

  Oceniono 13 razy 11

  Straszne

 • klm747

  Oceniono 17 razy 11

  to jakaś żenada jest

 • Paweł Baran

  Oceniono 16 razy 10

  nie wiem co w tym genialnego. ten cover utwierdza mnie w przekonaniu ze coverom w 90% brakuje lat swietlnych do oryginalow. niestety po 15 sekundach mialem dosc sluchania coveru :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX