Lady Gaga wystąpiła na weselu dzieci rosyjskich oligarchów. Fani zachwyceni

Amerykańska gwiazda wystąpiła dla dzieci rosyjskich oligarchów. Impreza kosztowała ponad 10 milionów dolarów. Fani zachwyceni.

Lady Gaga, która w zeszły weekend zaśpiewała na weselu dzieci rosyjskich oligarchów, pokazała wszystkim, że weselny występ nie musi kojarzyć się z kiczem. Amerykańska piosenkarka zachwyciła nie tylko gości weselnych i parę młodą, lecz także swoich fanów, którzy wychwalają jej występ w komentarzach na Youtubie i Facebooku.

Lady Gaga zaśpiewała w miejscu rozdania Oscarów

Bajeczny ślub i impreza weselna odbyły się w prestiżowym w Dolby Theatre w Los Angeles - dokładnie tam, gdzie co roku odbywa się rozdanie Oscarów. Na imprezie nie zabrakło czerwonego dywanu, drogich prezentów dla gości oraz złotego, kilkumetrowego tortu. Najważniejszym punktem programu był jednak występ amerykańskiej gwiazdy.

Gaga zagrała na weselu jak na najlepszym koncercie

Gwiazda udowodniła, że występ na weselu nie musi kojarzyć się z graniem ”do kotleta”. Gaga zagrała i zaśpiewała kilkanaście piosenek, m.in.“Paparazzi”, “Born This Way”, “Marry The Night”, “Bad Romance” czy “Yoü And I”, jednak zamiast klasycznego wykonania goście usłyszeli rockowe i instrumentalne wersje utworów. Między piosenkami Gaga rozmawiała z gośćmi.

- Jestem bardzo szczęśliwa, że tu jestem. Co za piękne wesele! Nigdy wcześniej nie widziałam nic podobnego. A byłam na Oscarach i mogę wam powiedzieć, że to miejsce nigdy tak nie wyglądało - zachwycała się gwiazda. Zwróciła się także do pary młodej, dedykując im specjalną piosenkę: “The Edge of Glory".

 

W komentarzach na Youtubie fani gwiazdy porównują weselny występ do najlepszych koncertów Gagi. Zachwycają się akustyczną wersją utworu “Paparazzi” oraz jej wyjątkowym, mocnym głosem.

Para młoda, dla której zagrała Lady Gaga

Państwo młodzi - Lolita Osmanova i Gaspar Avdolyan, nie zorganizowaliby tak hucznej imprezy bez pomocy swoich rodziców. Na szczęście nowożeńcy są dziećmi rosyjskich milionerów. Lolita jest córką Eldara Osmanova, sławnego biznesmena z branży energetycznej, a jej wybranek to syn jednego z najbogatszych ludzi w Rosji - Alberta Avdolyana.

 

Lady Gaga nie była jedyną gwiazdą wieczoru

Oprócz amerykańskiej artystki na weselu pojawiły się też inni celebryci. Weselnymi “wodzirejami” były gwiazdy telewizji - Ksenia Sobchak i Andriej Malakhov, a na scenie wystąpił amerykański piosenkarz Jason Derulo.

Koncert Lady Gagi nie był dla młodej pary największym wydatkiem

Gaża artystki to niewiele, biorąc pod uwagę koszt całego wesela. Za swój kilkugodzinny występ Lady Gaga otrzymała od państwa Avdolyan 2 miliony dolarów (czyli ponad 7 milionów złotych), a całkowity koszt imprezy wyniósł, bagatela, 10 milionów dolarów. Ale bogatemu kto zabroni.

 

Wiedzieliście, że te światowe gwiazdy też wystąpiły w konkursie Eurowizji?

Więcej o:
Komentarze (6)
Lady Gaga wystąpiła na weselu dzieci rosyjskich oligarchów. Fani zachwyceni
Zaloguj się
 • wladgad

  Oceniono 10 razy 8

  Zaraz, zaraz, to ona tak aktywnie walczyła o demokrację, o lepszy świat przeciwko Trumpowi? Niewątpliwie, po wyborach podarła swe szaty, że teraz biedna, nieomal ale to dosłownie, musi odbijać się od dna... .

 • mantrament

  Oceniono 1 raz 1

  Lady Gaga? Kazik pięknie kiedyś określił takie sytuacje.

  Organizować sobie imprezy Państwo Oligarchowie mogą swobodnie i robić z kasą to co chcą. Dlatego Wszystkiego Najlepszego Młodej Parzę!

  Ale smutne jest to, że ci wszyscy liberalni i walczący o demokrację, prawa człowieka, prajd, refjudżisów, ochronę przyrody, wolność naszą i waszą dziennikarze nawet nie zajękneli się na temat źródeł pieniędzy i majątku Państwa oligarchów. Dlatego słowa Kazika dotyczą też dziennikarzy

 • andrzejbak

  Oceniono 8 razy -4

  Wszyscy oni(państwo młodzi) są zapewne Rosjanami a Lady Gaga prawdopodobnie jest polką bo jej rodzice bywali w Łodzi i się udzielali w dziedzinie rozrywek seksualnych dla dorosłych i dla dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX