Bilety na Eda Sheerana wyprzedały się w godzinę. I nagle organizator zaskoczył fanów

Ed Sheeran wystąpi w Warszawie 11 i 12 sierpnia 2018 r. na PGE Narodowym. Pierwszy koncert został wyprzedany, na drugi zostały... ostatnie bilety.

Bilety na warszawski koncert Eda Sheerana trafiły do sprzedaży 8 lipca rano. Sprzedały się rekordowo szybko - w godzinę! Tego samego dnia organizator - Charm Music nagle ogłosił, że artysta wystąpi w stolicy dwukrotnie.

Ed Sheeran na dwóch koncertach w Polsce

Drugi koncert Eda Sheerana zapowiedziano na 12 sierpnia 2018 roku, czyli na dzień po pierwszym występie. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia, fani posłuchają Eda Sheerana na PGE Narodowym w Warszawie.

Ed Sheeran nie zwalnia tempa

Swój ostatni polski koncert Ed Sheeran zagrał w 2015 roku na warszawskim Torwarze - wtedy bilety wyprzedały się w niecały tydzień.

 

Kilka miesięcy temu twórca "Galway Girl" wydał trzeci studyjny album „÷” (ukazał się 3 marca 2017 roku), a Brytyjczyk stał się jednym z najchętniej słuchanych wykonawców tego roku. Ed Sheeran sprzedał już ponad 26 milionów egzemplarzy płyt, a singiel "Shape Of You" dawno został okrzyknięty hitem tegorocznych wakacji

Za wejściówkę na występ Sheerana 12 sierpnia 2018 r. trzeba zapłacić - od 269 złotych za miejsca na płycie, do 400 złotych na trybunach.

Warto się pospieszyć, bo na dodatkowy koncert pozostało już niewiele biletów.

"Volta" Machulskiego, "Dunkierka" Nolana i nowy "Spider-Man" Wattsa. Oto premiery kinowe w lipcu

Więcej o: