Iggy Pop jest zachwycony piosenką Nergala i Johna Portera. Puścił ją w swojej audycji!

Kolejny raz ojciec chrzestny światowego punk rocka Iggy Pop wyemitował w swojej autorskiej audycji na antenie BBC 6 piosenkę zespołu Me And That Man.

Piosenka Nergala i Johna Portera w audycji Iggy'ego Popa

Nie da się zaprzeczyć, że Iggy Pop jest żywą legendą muzyki. I jedno jest pewne - na dobrej muzyce na pewno się zna, jak nikt inny. Tym bardziej cieszy, że docenił piosenkę zespołu Adama Nergala Darskiego i Johna Portera - Me And That Man - w swojej autorskiej audycji ''Iggy Confidential'' na antenie radia BBC 6. Możecie posłuchać audycji pod tym adresem, interesujący moment zaczyna się d 53 minuty i 55 sekundy.

Utwór duetu został wyemitowany w audycji Iggy'ego w piątek, 7 lipca. Tym razem Igg'emu wpadł w ucho utwór „Voodoo Queen” z debiutanckiej płyty zespołu ''Songs of Love and Death''. Muzykę do utworu „Voodoo Queen” skomponował Adam Nergal Darski, tekst piosenki napisał John Porter. Miesiąc temu legendarny Iggy Pop puścił w BBC 6 singlowy utwór Me And That Man - „My Church Is Black”.

 

''Voodoo Queen'' to utwór z płyty ''Songs Of Love And Death''. Debiutancki album Me And That Man ukazał się na całym świecie 24 marca 2017 roku nakładem Wydawnictwa Agora. Jeśli spodobało się Wam, to co usłyszeliście, płytę można kupić pod tym linkiem. W wersji cyfrowej z kolei można nabyć album tutaj.

Polska trasa koncertowa And That Man

21 września wystartuje polska trasa Me And That Man promująca album ''Songs of Love and Death''. W setliście koncertu znajdą się również obydwie piosenki, które przypadły do gustu Iggy’emu Popowi oraz kilka niespodzianek.

21.09: Toruń, Lizard King

22.09: Zielona Góra, Kawon

23.09: Katowice, Fabryka Porcelany

24.09: Wrocław, Zaklęte Rewiry

28.09: Poznań, Aula Artis

29.09: Warszawa, Palladium

30.09: Gdańsk, Teatr Szekspirowski

1.10: Szczecin, Sala Koncertowa

4.10: Bielsko Biała, Galeria BWA

5.10: Kraków, Teatr Variete

6.10: Rzeszów, Lukr

7.10: Łódź, Wytwórnia

8.10: Białystok, Zmiana Klimatu

A TERAZ ZOBACZ:

Męskie Granie Orkiestra - Nieboskłon