"Gangnam Style" zdetronizowane! Klip nie jest już najpopularniejszym filmem na Youtube

Teledysk rapera PSY został pokonany przez utwór, którego nie spodziewaliśmy się na tej pozycji.

„Gangnam Style”, które przez 1689 dni było najchętniej oglądanym wideo w historii internetu, właśnie zostało zdetronizowane. Hit Koreańczyka królował na Youtubie od listopada 2012 roku. Jego miejsce zastąpiła piosenka z filmu "Szybcy i wściekli 7" - a my wciąż zastanawiamy się, czy naprawdę aż tak wpada w ucho, że obejrzano ją ponad... 2 MILIARDY razy?

„Gangnam Style” pokonane przez piosenkę z filmu

Utwór "See You Again" Wiza Khalify i Charliego Putha z filmu „Szybcy i wściekli”, który zdobył tytuł najpopularniejszej piosenki w historii, ma już prawie 3 miliardy wyświetleń. To jeden z pięciu filmów na Youtubie, które w najkrótszym czasie przekroczyły 2 miliardy odsłon. Osiągnięcie tego wyniku zajęło 515 dni - to aż o 169 dni szybciej niż „Gangnam Style”.

"See You Again" hołdem dla Paula Walkera

Klip "See You Again" jest hołdem dla aktora “Szybkich i wściekłych” Paula Walkera, który zginął w 2013 roku w płonącym samochodzie po przejażdżce zorganizowanej w ramach akcji charytatywnej. Klip pojawił się na Youtubie 6. kwietnia 2015 roku i ma w tej chwili 2 896 030 091 odsłon. A te wciąż rosną.

 

"Volta" Machulskiego, "Dunkierka" Nolana i nowy "Spider-Man" Wattsa. Oto premiery kinowe w lipcu

Więcej o: