Takiego M造narskiego nie s造szeli軼ie. Daria Zawia這w 酥iewa "Jeszcze w zielone gramy" [TELEDYSK]

"Jeszcze w zielone gramy" w interpretacji Darii Zawia這w powsta這 specjalnie do filmu "Plan B" - najnowszego tytu逝 Kingi D瑿skiej.

Artystka niedawno wydała reedycję płyty "A Kysz!" i wyruszyła w pierwszą solową trasę koncertową po Polsce. Daria Zawiałow znalazła jednak czas, by zaśpiewać piosenk, która znajdzie się na ścieżce dźwiękowej z filmu "Plan B". Nagranie coveru "Jeszcze w zielone gramy" Wojciecha Młynarskiego zostało zrealizowane we współpracy z Michałem Kushem. Darię można w filmie Kingi Dębskiej nie tylko usłyszeć, ale także zobaczyć – wspólnie ze swoim zespołem wystąpiła w scenie koncertu.

Zadanie stworzenia coveru mistrzowskiego utworu Wojciecha Młynarskiego było nie lada wyzwaniem, jednak efekt okazał się piorunujący.

Świadczy o tym chyba fakt, że utwór zadebiutował na 26 miejscu Listy Przebojów Trójki, wskoczył prosto z propozycji. To była radość! Sam udział w filmie "Plan B" był zarówno  dla mnie, jak i dla chłopaków z zespołu dużą przygodą, a reżyserka Kinga Dębska oraz grająca jedną z głównych ról Kinga Preis są nadzwyczajnie wspaniałe! – mówi Zawiałow.

"Plan B" pojawi się w polskich kinach w lutym, za to singiel do filmu jest już dostępny online: http://smarturl.it/JeszczeWZieloneGramy.

Co zobaczymy w filmie "Plan B"?

"Plan B" to film o miłości, pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do g鏎y nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta), które dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B.

O filmie pisaliśmy też TUTAJ > > >

"Plan B" Teaser, reż. Kinga Dębska

"PLAN B", W rolach głównych: Kinga Preis, Marcin Dorociński, Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Stelmaszyk, Małgorzata Gorol, Adam Cywka i inni
Reżyseria: Kinga Dębska
Zdjęcia: Andrzej Wojciechowski
Scenariusz: Karolina Szablewska

A jeśli nie pamiętacie oryginalnego wykonania Wojciecha Młynarskiego, koniecznie wysłuchajcie:

 
Wi璚ej o: