Open'er 2018: jest kolejne ogłoszenie. Wystąpią Nick Cave, Arctic Monkeys, Bruno Mars i Depeche Mode

Opener Festival 2018 odbędzie się w Gdyni w dniach 4-7 lipca. To ogłoszenie sprawi, że kupicie bilety.

Organizatorzy Openera 2018 właśnie ogłosili kolejnego wykonawcę, którego zobaczymy w Gdyni w te wakacje. Jednym z headlinerów festiwalu będzie Nick Cave i jego zespół The Bad Seeds. Muzycy zagrają na głównej scenie w środę 4 lipca - czyli dokładnie tego dnia, którego wystąpili na Openerze w 2013 roku.

Nick Cave Nick Cave  DOMINIK SADOWSKI

Ubiegłej jesieni australijski muzyk (a także aktor i pisarz) oczarował nas swoim występem na warszawskim Torwarze, a już w maju zagra na festiwalu Primavera Sound 2018 w Barcelonie.

Nick Cave & The Bad Seeds mają na koncie 16 albumów studyjnych - ostatni ''Skeleton Tree'' wydali w 2016 roku.

 

Oprócz Nicka Cave'a na głównej scenie zobaczymy takie zespoły, jak Arctic Monkeys, którzy wracają do nas po pięciu latach, Depeche Mode, Gorillaz, Kaleo, Massive Attack i. W Gdyni wystąpi też gwiazda tegorocznych Grammy - Bruno Mars, który zdobył aż 6 statuetek, w tym za najlepszy album.

Bruno Mars i Cardi B wykonują przebój 'Finesse'. 60. gala rozdania nagród Grammy. Nowy Jork, Madison Square Garden, 28 stycznia 2018Bruno Mars i Cardi B wykonują przebój 'Finesse'. 60. gala rozdania nagród Grammy. Nowy Jork, Madison Square Garden, 28 stycznia 2018 Fot. Matt Sayles /AP

Przypominamy: Grammy 2018. Muzyczne Oscary rozdane. Oto pełna lista zwycięzców >>

Open'er Festival 2018 odbędzie się w Gdyni w dniach 4-7 lipca.

Więcej o: