Łukasz Rostkowski wraca z płytą "Good L.U.C.K" ze swoim rozpoznawalnym stylem

Łukasz Rostkowski wraca z nową płytą.

"Good L.U.C.K" – muzyk i multimedialny performer Łukasz "L.U.C." Rostkowski kończy pracę nad nową solową płytą zainspirowaną światem filmu. W piosenkach, filmach i etiudach spotkają się muzycy i aktorzy, m.in. Tomasz Kot, Arek Jakubik, Bovska, Gutek, Katarzyna Figura i Karolina Czarnecka!

Album trafi do sklepów 16 marca, dzień później artysta ruszy w muzyczno-filmową trasę koncertową.

"Good L.U.C.K" to nowa płyta laureata "Paszportu Polityki", "Yachów" i "Mateusza Trójki" Łukasza Rostkowskiego. Pozytywne jazzowo-chilloutowe bity i sample z lat 70-tych stworzą tło dla grona wspaniałych gości. Na płycie pojawią się m.in. Bovska, Gutek, folkowe Laboratorium Pieśni, Robert Cichy, Tomasz Kot, Arek Jakubik, Katarzyna Figura i Karolina Czarnecka. Za produkcję odpowiedzialny jest L.U.C. oraz młody producent ES.CE, który ma już na swoim koncie współpracę m.in. z holenderskim muzykiem Joe Kickass z Killing Skills i BRK współpracujący z GrubSonem.

Płyta to sarkastyczna, ale i pozytywna opowieść o zmianach, przewrotności losu i telenowelowości ludzkich losów. Najbardziej obrazuje to cytat z utworu rozpoczynającego album:

Wszyscy gramy w tym samym filmie
każdy tkwi w innej scenie
te same role, klatki, klapsy i chwile 
w dekoracjach życia przewrotność drzemie.

Artysta zapowiada, że koncerty wykonywane będą w akustycznym kwartecie i odkrywać będą kolejne fragmenty filmów z etiudami aktorów.

TRASA KONCERTOWA – "Good L.U.C.K"

17.03 - PPA - Wrocław - Stary Klasztor
22.03 - Warszawa - Niebo
23.03 - Chorzów - CHCK
24.03 - Poznań - C.K. Zamek
14.04 - Gdańsk - B90
19.04 - Kraków - Forty Kleparz
22.04 - Lublin - Festiwal Wschody