Beyoncé i Jay-Z wystąpią na koncercie w Polsce?

Beyoncé i Jay-Z planują swoją wspólną trasę koncertową. Możliwe, że wystąpią także w Polsce.

O wspólnej trasie koncertowej państwa Carterów mówi się już od jakiegoś czasu. Teraz okazuje się, że Beyoncé i Jay-Z mają odwiedzić także Polskę. Jak donosi portal Interia.pl, koncert najsłynniejszej pary muzyków miałby odbyć się 30 czerwca na warszawskim Stadionie Narodowym.

 

Informację o tym, że Beyoncé i Jay-Z wkrótce ogłoszą wspólną trasę koncertową, podała dziennikarka radiowa -  Laura Stylez, w swoim programie "Ebro in the Morning" w amerykańskiej stacji @Hot97. Kobieta zaznaczyła, że jest to jedynie plotka, ale że "ma swoich informatorów".

 

W pierwszej chwili pomyśleliśmy, że gwiazdorska para będzie kolejną gwiazdą Orange Warsaw FestivalBeyoncé była gościem festiwalu w 2013 roku. Jednak ten odbywa się w dniach 1 - 3 czerwca, a nie, jak mówi plotka - 30 czerwca.

Pierwsza wspólna trasa koncertowa małżeństwa Carterów odbyła się w 2014 roku. Wtedy Beyoncé i Jay-Z wystąpili 19 razy w USA i 2 razy w Paryżu. Bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane - parę obejrzało na żywo blisko 980 tysięcy widzów, a małżeństwo zarobiło 84 miliony dolarów.

 
Więcej o: