To wydarzenie nie tylko dla fanów amerykańskiej muzyki. Do Polski przyjedzie Keyon Harrold

Keyon Harrold wraca do Polski i zagra koncert 25 lutego w warszawskim klubie Jasna 1. Wystąpi z nim raper Pharoahe Monch.

Jeden z najbardziej cenionych amerykańskich trębaczy wraca do Polski na dwa
koncerty. Tym razem Keyon Harrold wystąpi w towarzystwie nowojorskiego rapera
Pharoahe’aMoncha.

Muzyczne szlify zdobywał w kosmopolitycznym tyglu Nowego Jorku. Współpracował z plejadą wyśmienitych artystów, od Beyonce, przez Jaya-Z, po Maxwella. W zeszłym roku odebrał pierwsze Grammy – wspólnie z twórcami ścieżki dźwiękowej do filmu "Miles Davis i ja" oraz z Gregorym Porterem za płytę "Take Me to the Alley".

Wynton Marsalis obwołał Harrolda "przyszłością, nadzieją trąbki". Potwierdzenie jego słów można znaleźć na wydanej jesienią 2017 roku płycie "The Mugician" (tytuł powstał z połączenia słów magician i musician).

To nie będzie pierwsza wizyta Harrolda w Polsce, wcześniej gościł m.in. na festiwalu Szczecin Jazz, wystąpił też na Europejskich Targach Muzycznych Co Jest Grane 24. Tym razem przyjeżdża w towarzystwie cenionego rapera Pharoahe Moncha, którego największy przebój "Simon Says" wciąż brzmi porywająco. Monch z Harroldem spotkali się w zeszłym roku, by nagrać piękna balladę "Her Beauty Through My Eyes". Podczas
warszawskiego koncertu Harroldowi towarzyszyć będzie też saksofonista, twórca festiwalu Szczecin Jazz, Sylwester Ostrowski. Panowie zagrają również dwa tygodnie później, 2 marca w Trafostacji Sztuki, podczas Szczecin Jazzu. 8.

Keyon Harrold "The Mugician" feat. Sylwester Ostrowski & Pharoahe Monch – 25 lutego.

Koncert w klubie Jasna 1 w Warszawie.

Godz. 19.

Bilety 49 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu) na biletycjg24.pl

Na co warto wybrać się do kina w lutym?

Więcej o: