Afromental wraca z nową piosenką - "Zaufaj". Właśnie na coś takiego czekali stęsknieni fani

Po prawie roku ciszy zespół Afromental wraca z nową piosenką i teledyskiem. "Zaufaj" nagrano specjalnie dla filmu "Kobieta sukcesu", który będzie miał premierę 8 marca.

"Zaufaj" to nowa piosenka zespołu Afromental, która powstała specjalnie do filmu "Kobieta sukcesu". Komedia romantyczna z Agnieszką Więdłochą w roli głównej w kinach już 8 marca. Dziś prezentujemy piosenkę i teledysk promujący film:

 

Na planie teledysku zespół Afromental dał dynamiczny, rockowy występ. Muzykom towarzyszyły aktorki, które zagrały główne role w filmie: Agnieszka Więdłocha, Julia Wieniawa oraz Paulina Gałązka.

Praca przy filmie to zawsze ciekawe przedsięwzięcie. Na szczęście mamy z "Afro" w tej materii już całkiem spore doświadczenie, więc wszystko poszło sprawnie. Najmocniej jednak cieszy nas to, że Rock’n Roll wraca do kin. W teorii komedia romantyczna i R’n'R to niezły mezalians, w praktyce zaś wychodzi odwrotnie i cieszymy się, że mogliśmy dorzucić naszą czarną Afro-cegiełkę do filmu jednocześnie wypuszczając w świat nowy numer – "Zaufaj" – mówią członkowie zespołu Afromental.

Piosenka, w której refrenie słyszymy słowa "Zaufaj sobie i leć", doskonale oddaje rozterki, z jakimi borykają się bohaterki filmu. Agnieszka Więdłocha tak opowiada o swojej roli

Myślę, że Mańka to takie lustrzane odbicie kobiet w moim wieku, kobiet które są w pogoni. Nie za karierą, bo Mańce nie potrzeba więcej sukcesów, pieniędzy ani lepszych stanowisk. Ona chce po prostu, żeby wszystko było na tip-top, żeby było idealnie. Cały czas chce się sprawdzać i cały czas musi sobie coś udowadniać. Myślę, że takich dziewczyn i takich kobiet jest bardzo dużo.

W filmie "Kobieta sukcesu" na ekranie zobaczymy Agnieszkę Więdłochę, Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz gościnnie, w nietypowej odsłonie, Tomasz Oświeciński.

Główną bohaterką filmu jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość?

"Kobieta sukcesu" to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze. Autorką scenariusza jest Hanna Węsierska znana z takich hitów jak "Lejdis" czy "Śniadanie do łóżka", reżyserem zaś Robert Wichrowski ("Francuski numer").

"Kobieta sukcesu", reż. Robert Wichrowski, scen. Hanna Węsierska. W rolach głównych: Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner, Małgorzata Foremniak, Julia Wieniawa-Narkiewicz

"Kobieta sukcesu" - zwiastun. Reż. Robert Wichrowski, scen. Hanna Węsierska, 2018

Więcej o: