Ruszyła przedsprzedaż biletów na koncert Beyoncé i Jaya-Z. Ceny od 82 złotych do 3,5 tys.

Beyoncé i Jay-Z wystąpią na Narodowym w Warszawie już 30 czerwca 2018 roku.

Pierwsza pula biletów na polski koncert Beyoncé i Jaya-Z właśnie trafiła do sprzedaży. Najsłynniejsza para show biznesu wystąpi na Stadionie Narodowym już 30 czerwca 2018 roku w ramach trasy #OTRII (on The Run II) obejmującej 36 miast.

Jako pierwsi bilety będą mogli kupić użytkownicy TIDAL. Przedsprzedaż potrwa do 22 marca.

 

Ile kosztują bilety na koncert Beyoncé i Jaya-Z? Ceny wahają się od 82 do 550 złotych. Za bilety VIP zapłacimy nieco więcej, bo od 825 do 3564 złotych.

Przypominamy: Beyoncé "rządzi światem", a przynajmniej armią kobiet >>

Aby kupić bilety na koncert Beyoncé i Jaya-Z, trzeba zarejestrować się na stronie www.tidal.com.

Przedsprzedaż biletów w Live Nation rusza w czwartek 22 marca - TUTAJ >>

Przedsprzedaż również dla klientów banku

Nie tylko użytkownicy TIDALA będą mogli skorzystać z oferty kupienia biletów na koncert Beyoncé i Jaya-Z w przedsprzedaży. Również klienci banku Citi Handlowy od poniedziałku (19 marca) od godziny 12 mogą kupić bilety wcześniej niż pozostali śmiertelnicy. Liczba biletów w tej puli jest ograniczona, trzeba się zatem spieszyć. Oferta specjalna będzie trwała do 22 marca do godziny 17:00, ale najprawdopodobniej bilety skończą się znacznie wcześniej. Jeśli jesteście klientami banku i chcecie wybrać się na koncert, zajrzyjcie na TĘ STRONĘ > > >.

Beyoncé i Jay-Z na jednej scenie

Pierwsza wspólna trasa koncertowa małżeństwa Carterów odbyła się w 2014 roku. Wtedy Beyoncé i Jay-Z wystąpili 19 razy w USA i 2 razy w Paryżu. Bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane - parę obejrzało na żywo blisko 980 tysięcy widzów, a małżeństwo zarobiło 84 miliony dolarów.

 
Więcej o: