30 Seconds to Mars z dwoma koncertami w Polsce! Zespół zawita do Łodzi i Krakowa

Już niebawem kapela wyrusza w europejską trasę koncertową "The Monolith Tour".

Zaledwie 3 miesiące temu Jared Leto i spółka ogłosili, że 18 kwietnia zagrają koncert w łódzkiej Atlas Arenie. Zainteresowanie występem 30 Seconds to Mars w Polsce okazało się na tyle duże, że zespół postanowił  odwiedzić nasz kraj raz jeszcze! Drugi koncert "Marsów" odbędzie się 29 sierpnia 2018 roku w TAURON Arenie w Krakowie.

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży od 31 stycznia od godziny 9.00. Warunkiem jest rejestracja na stronie LiveNation.pl. Ogólna sprzedaż biletów rusza 2 lutego o godzinie 9.00.

 

To już szósty raz w Polsce!

Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicević przyjadą do Polski już szósty raz. Wcześniej występowali w Krakowie, dwukrotnie w Warszawie, w Łodzi, Rybniku i Gdańsku. Hollywoodzki gwiazdor nigdy nie krył swojej słabości do Polski i Polaków. Już podczas pierwszego koncertu w naszym kraju, widząc żwawą publiczność, powiedział wzruszony "I'm a Polishman".

Kolejnym powodem, dla którego zespół tak chętnie odwiedza Polskę są... pierogi. Podczas każdej wizyty w naszym kraju, Leto znajduje czas na to, aby wstąpić do pierogarni. W Gdańsku zjadł ponoć aż 40 pierogów. Będąc w Rybniku, zażyczył sobie przed koncertem dostawę z pierogami wegańskimi. Danie tak mu zasmakowało, że wspomniał o nim kilkakrotnie w trakcie koncertu.

Nowy album już w kwietniu

Fani 30 Seconds to Mars czekali na nowy album 5 lat. Przez ten czas muzycy pracowali nad swoim piątym krążkiem "America". Premiera płyty będzie miała miejsce 6 kwietnia.

Na krążku znajdą się takie utwory jak "Rescue Me", "Walk on Water", czy też "One Track Mind".