Babcie z Cieszanowa nagrały piosenkę dla the Rolling Stones. Poza 'Satisfaction' zrobiły też pierogi

Niezapominajki, fanki The Rolling Stones z Cieszanowa, przygotowały niespodziankę dla swoich ulubieńców. Nagrały własną wersję ich hitu 'Satisfaction' i ulepiły dla muzyków gar pierogów.

The Rolling Stones wystąpią w Polsce już 8 lipca. Zespół ostatni raz był w Polsce 11 lat temu. Teraz w ramach trasy "Stones - No Filter" zagra na Stadionie Narodowym. Z tego koncertu bardzo cieszą się panie z grupy Niezapominajki. Choć są już w nobliwym wieku, nie przestają szukać okazji do dobrej zabawy i zrobienia czegoś miłego.

Niezapominajki nagrały swoją wersję 'Satisfaction' The Rolling Stones

Babcie z Cieszanowa, czyli grupa Niezapominajki, nagrały własną - ludową - wersję piosenki 'Satisfaction'. Panie Grażyna, Józia, Marysia, Aniela i Janina pokazały, że drzemie w nich prawdziwie rockowa pasja do muzyki.

Jakby tego było mało, Niezapominajki ulepiły także wielki gar pierogów, którymi chcą poczęstować muzyków, gdy ci zjawią się już w Polsce. Zaśpiewały nawet radośnie:

Satysfakcję mi to daje, że pierogi ci podaję!

Niezapominajki jakiś czas temu opublikowały piosenkę, ale obiecały, że tuż przed koncertem pokażą też swój teledysk. I słowa dotrzymały:

 

Niezapominajki przyznały, że zainspirowały się grupą Tulia, która niedawno nagrała cover piosenki Depeche Mode.

Liderka zespołu, pani Maria, wyjaśniła w rozmowie z portalem Nowiny24.pl:

Skoro młode dziewczyny z zespołu Tulia mogą, to czemu nie my? Też potrafimy i też kiedyś zaśpiewamy w Opolu.

The Rolling Stones w Polsce

To będzie czwarty koncert legendarnego zespołu w Polsce oraz jego trzeci przyjazd do naszego kraju. Ich dwa koncerty zagrane 13 kwietnia 1967 były pierwszymi występami zespołu za "żelazną kurtyną". Ponoć w Sali Kongresowej było wtedy dwa razy więcej ludzi, niż sala może formalnie pomieścić.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!

Więcej o: