Paul McCartney zagra pierwszy raz w Krakowie! Jeszcze w tym roku. Niedługo rusza sprzedaż biletów

Paul McCartney, członek legendarnego zespołu The Beatles, jeszcze w tym roku zagra w Polsce. To będzie jego drugi koncert w Polsce.

Paul McCartney rusza z trasą ''Freshen up''. Legendarny muzyk jeszcze w grudniu tego roku zagra w Krakowie.

Paul McCartney w Polsce

Paul McCartney zagra w koncert w Krakowie 3 grudnia 2018 roku. Oficjalna sprzedaż biletów ruszy 20 lipca o godz. 12. 19 lipca w godzinach 10-22 będzie trwała przedsprzedaż.

Ta trasa McCartneya promuje jego nowy album ''Egypt Station'', który będzie miał premierę 7 września 2018 roku. Artysta jeszcze w zeszłym tygodniu mówił, że nie może się wręcz doczekać nadchodzących koncertów - zacznie właśnie we wrześniu w Kanadzie - informuje polski organizator koncertu. Do nas zawita niecałe dwa miesiące później.

Paul McCartney w Polsce kolejny raz

Paul McCartney w grudniu 2018 roku zagra swój drugi koncert w Polsce. Pierwszy raz pojawił się u nas w Warszawie w 2013 roku razem z trasą „Out There”. Wtedy też na Stadionie Narodowym budowano dla niego scenę przez około tydzień.

 

Paul McCartney znany jest z dbałości o najmniejsze szczegóły i z tego, że zależy mu na tym, by jego słuchacze zawsze bardzo dobrze wszystko słyszeli i widzieli. Tak też w 2013 roku na Stadionie Narodowym na płycie ustawiono specjalnie ze względu na jego wymagania krzesełka dla publiczności, co normalnie się nie dzieje. Zwyczajowo publiczność stoi na takich wydarzeniach.

Jak będzie tym razem w Krakowie, przekonamy się już niedługo.

Więcej o: