Nie żyje Nancy Sinatra. Pierwsza żona piosenkarza miała 101 lat

Nancy Sinatra była pierwszą z czterech żon legendarnego Franka Sinatry. O jej śmierci poinformowała jej córka Nancy Junior.

Nancy Sinatra zmarła w piątek 13 lipca po południu.

Nancy Sinatra nie żyje

W imponującym wieku 101 lat zmarła Nancy Sinatra. Byłą pierwszą żoną Franka Sinatry i matką trójki jego dzieci. Smutną wiadomość przekazała jej córka, Nancy Junior, na swoim Twitterze. Napisała:

Moja matka odeszła dziś spokojnie w wieku 101 lat. Była moim błogosławieństwem i światłem mojego życia. Bóg z Tobą Mamo. Dziękuję Ci za wszystko

Nancy Sinatra i Frank Sinatra

Nancy Barbato wyszła za Franka Sinatrę 4 lutego 1939 roku w kościele katolickim w Jersey City. Oboje byli jeszcze nastolatkami, a jego kariera dopiero się zaczynała. Przez kilka pierwszych lat mieszkali w małym mieszkaniu w tym samym mieście. Tam też urodziły się ich pierwsze dzieci. Mieli razem ich trójkę: Nancy Junior, Franka Juniora i Tinę.

Nancy pracowała jako sekretarka, a Frank Sinatra jako śpiewający kelner. W latach 40. przeprowadzili się do Los Angeles, a Frank Sinatra zaczął też karierę filmową.

Nancy zostawiła męża, kiedy ten wdał się w romans z Avą Gardner. Rozwiedli się w 1951 roku. Ona zajęła się wychowaniem ich dzieci, ale co ciekawe zostali przyjaciółmi na długie lata. 

Ona już nigdy potem nie wyszła za mąż, za to Frank Sinatra ożenił się jeszcze dwukrotnie. Jego następną żoną była Mia Farrow - tylko dwa lata, do 1968 roku. Trzecią i ostatnią żoną Franka Sinatry była Barbara Marx, z którą wziął ślub w 1967 roku.

Nancy Sinatra żyła dłużej niż jej syn - on zmarł w 2016 roku.

Szaflarska, Pyrkosz, Vetulani, Wodecki. Odeszli w 2017 roku, ale zostają w naszej pamięci

Więcej o: