Taco Hemingway tydzień temu wydał płytę. Dzisiaj wrzucił kolejne nagranie. ''Flagey'' już do odsłuchu w sieci

Taco Hemingway ma szybkie tempo. 12 lipca, dzień przed zapowiedzianą premierą, wydał ''Cafe Belga'', 20 lipca wrzucił do sieci ''Flagey''.

Taco Hemnigway dołączył bonusowy utwór do swojej świeżej ''Cafe Belga''.

Nowa EP-ka Taco Hemingwaya

Do sklepów ledwo co trafiły płyty z ''Cafe Belga'' Taco Hemingwaya, a na nich czeka na fanów rapera prezent. Bonusowa EP-ka pt. "Flagey", której już można posłuchać w sieci.

 

Co wiemy o ''Flagey''?

Tytuł bonusowej EP-ki, czyli albumu w tym wypadku składającego się z 5 piosenek, odnosi się do placu w Belgii. Ten posłużył Taco Hemingwayowi za inspirację do napisania kilku dodatkowych kawałków. Na ''Falgey'' znadziemy pisoneki ''Anja'', ''Italodisco'', ''Bakayoko'', ''Czarna kawa czeka'' i ''Pokédex'' w duecie z Otsochodzi. Wszystkie można już znaleźć w sieci - na youtebe i Spotify już powoli nabijają się statystyki. Czy znowu trafią na szczyt karty ''Na czasie'' zobaczymy pewnie już niedługo.

Taco Hemingway - ''Cafe Belga''

''Cafe Belga'' nie zachwyciła krytyków, ale fani rapera byli zachwyceni. Jego piosenka  ''Wszystko na niby'' szybko trafiła na pierwsze miejsce najpopularniejszych piosenek na polskim youtube. Po tygodniu ma już 2 519 093 wyświetleń, ale już spadła z pierwszego miejsca.

Na co do kina w lipcu? Doczekaliśmy się powrotu "Iniemamocnych" i "Mamma Mia"!Więcej o: