Koncert Eda Sheerana na PGE Narodowym przy otwartym dachu. Organizatorzy zabraniają wnosić uczestnikom parasole

W sobotę o godzinie 20:30 na Stadionie Narodowym odbędzie się koncert Eda Sheerana. Organizatorzy imprezy zapowiedzieli, że publiczność będzie się bawić przy otwartym dachu stadionu. Jednocześnie zakazano wnosić parasole.

Polscy fani Eda Sheerana czekali na ten dzień od miesięcy. Już o godzinie 20:30 rudowłosy muzyk pojawi się na scenie na Stadionie Narodowym, by zagrać swój jeden z dwóch koncertów w Warszawie. Drugi koncert artysty odbędzie się jutro. To niezaprzeczalnie jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku.

Koncerta Eda Sheerana przy otwartym dachu

Jak się okazuje, sobotni koncert Eda Sheerana odbędzie się przy otwartym dachu stadionu.

PGE Narodowy jest przygotowany do przeprowadzenia wydarzeń przy otwartym dachu nawet w trakcie opadów deszczu" - informują przedstawiciele stadionu

Jednocześnie organizatorzy zachęcają uczestników imprezy do zabrania ze sobą peleryn przeciwdeszczowych. Powód? Obowiązuje bowiem całkowity zakaz wnoszenia na stadion kasków, urządzeń typu selfie-stick, materiałów pirotechnicznych i... parasolek. Przedmioty te będzie można zostawić w depozycie.

Jak podaje TVN24.pl, według meteorologów wieczorem mogą pojawić się przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 15 stopni Celsjusza.

Ed Sheeran - koncert w Warszawie

Bramy Stadionu Narodowego zostały otwarte o godzinie 16:30. Rozpoczęcie koncertu Eda Sheerana planowane jest na 20:30. Impreza ma potrwać do 22:30. Jako support brytyjskiego wokalisty przed koncertem w Warszawie wystąpi polski duet BeMy, Anne-Marie oraz Jamie Lawson.

Ed Sheeran

Ed Sheeran ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Brytyjski muzyk znany jest z takich przebojów jak: "Shape of you", "Perfect", czy też "Thinking out loud".

 

KS

Więcej o: