Aretha Franklin w bardzo ciężkim stanie. Czuwa nad nią rodzina. Najbliżsi proszą o modlitwę

Aretha Franklin przebywa w szpitalu w Detroit. Choć szczegóły jej choroby pozostają tajemnicą, zagraniczne media informują, że królowa soulu jest w krytycznym stanie.

Aretha Franklin mierzyła się z wieloma problemami zdrowotnymi. W 2017 r. na stałe zrezygnowała z występów publicznych, a dłuższy odpoczynek zalecił jej lekarz. 

Teraz bliski znajomy artystki i reporter poinformował zagraniczne media, że Aretha Franklin jest w krytycznym stanie, a przy jej łóżku czuwa rodzina i przyjaciele. Najbliżsi proszą o modlitwę. Media plotkarskie informują, że królowa soulu "zdążyła się już z nimi pożegnać". 

Choć oficjalnie nie wiadomo, co dolega 76-latce, od lat mówi się o tym, że cierpi na nowotwór trzustki. Wokalistka ma genetyczne predyspozycje - trójka jej rodzeństwa zmarła na raka. W 2010 r. Franklin usunięto guza, ale do tej pory nie jest jasne, jakiej części ciała.

Aretha Franklin uważana jest za jedną z najwybitniejszych artystek w historii muzyki. Na swoim koncie ma 18 prestiżowych nagród Grammy. W 1987 r. otrzymała swoją gwiazdę w Rock and Roll Hall of Fame. Franklin była matka chrzestną Whitney Houston. To ona wywarła ogromny wpływ na wokalistkę, kształtując jej karierę i sposób śpiewania.

 

JT

Więcej o:
Komentarze (18)
Aretha Franklin w ciężkim stanie. Czuwa nad nią rodzina
Zaloguj się
 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 26 razy 26

  Bardzo smutne. Prawdziwa legenda.

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 15 razy 15

  Na zawsze będziesz KRÓLOWĄ !

 • kazik966

  Oceniono 11 razy 11

  Największa artystka soulu,fenomenalny głos.

 • buk.humor.dziczyzna

  Oceniono 7 razy 7

  pamiętam ją doskonale z cudownych lat 60-tych, jestem fanem hard/prog rocka, ale ona tez była wielka

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 4 razy 4

  Zycie to niewyleczalnie smiertelna choroba, przenoszona droga plciowa - smutne to i tyle, raka trzustki sie nie przezywa - moze po drugiej stronie bedzie lepiej? - o ile takowa istnieje...

 • donmarek

  Oceniono 1 raz 1

  Cudowna piosenkarka. Fantastyczny głos i sposób interpretacji.
  ps
  co się dzieje w tym roku? Tyle naprawdę autentycznie wielkich gwiazd odeszło z tego świata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX