Dawid Podsiadło zabawił się we wróżbitę. Zdradził tytuł i datę premiery najnowszej płyty. Udostępnił też nowy utwór

Dawid Podsiadło zapowiedział, że jego najnowsza płyta będzie zupełnie inna od tych, które wypuścił wcześniej. Teraz muzyk rozpoczął jej promocję.

Dawid Podsiadło 19 października wypuszcza do sprzedaży swoją najnowszą płytę. Do tej pory szczegóły dotyczące albumu nie byłe znane. Teraz jednak Podsiadło pochwalił się nie tylko jego tytułem, ale również tytułami piosenek, a także fragmentem nowego utworu, który znalazł się na płycie. 

Dawid Podsiadło promuje nową płytę 

Ostatni album studyjny Dawida Podsiadło "Annoyance and Disappointment" ukazał się w 2015 roku. Nic więc dziwnego, że fani muzyka nie mogli doczekać się nowej płyty. Ta pojawi się w sprzedaży już 19 października i będzie nosiła tytuł "Małomiasteczkowy", podobnie jak promujący ją singiel.

Muzyk zdradził również, że w albumie znajdzie się 10 nowych utworów, które sam napisał i zaśpiewał. 

Ich tytuły to:

  • "Cantate tutti"
  • "Dżins"
  • "Małomiasteczkowy"
  • "Najnowszy klip"
  • "Trofea"
  • "Nie ma fal"
  • "Lis"
  • "Co mówimy"
  • "Nie kłam"
  • "Matylda"

Przy płycie z Dawidem Podsiadło współpracował Bartosz Dziedzic, który wcześniej tworzył m.in. z Moniką Brodką i Arturem Rojkiem. 

Dawid Podsiadło i jego kampania "Wróżbita Dawid"

Dawid Podsiadło skasował ze swojego Instagrama wszystkie zdjęcia. Pozostawił jedynie jedno, które przypomina okładkę najnowszej płyty. Muzyk załączył do fotografii również wymowny podpis, który odnosi się do tytułu płyty.

Rozmowa międzymiasteczkowa. Łączę.
 

Na zdjęciu Dawida znajduje się numer 7175 i wiadomości o treści "PLYTA". Pod słowem "PLYTA"  kryje się dalsza część numeru telefonu - trzeba wpisać cyfry, któe znajdują się na klawiaturze telefonu przy tych literach. Trzeba zadzwonić – tam odbiera „Wróżbita Dawid”, a czasami – sam Dawid Podsiadło, który normalnie rozmawiał z dzwoniącymi.

Utworu możecie posłuchać biorąc udział w fenomenalnej interaktywnej zabawie Podsiadło, albo klikając w TUTAJ

Dawid Podsiadło i jego trasa koncertowa

Dawid Podsiadło po długiej przerwie wrócił do koncertowania. Muzyk w czerwcu tego roku zapowiedział "Małomiasteczkową Trasę", która rozpoczyna się już 27 października w Katowicach. Bilety na wszystkie koncerty wyprzedały się w mgnieniu oka. 

Artysta zagrał również podczas koncertów z serii "Męskie granie". Wystąpił tam u boku Krzysztofa Zalewskiego i Korteza.

Wielkim hitem okazał się także singiel "Małomiasteczkowy". Teledysk do utworu Podsiadło stworzył z Tomaszem Bagińskim

 

AG

 

Więcej o: