Lady Pank zaprasza na jesienną trasę promującą płytę LP1

Pierwsza płyta zespołu Lady Pank określana jest mianem The Best Of, bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje: Kryzysowa narzeczona, Mniej niż zero, Zamki na piasku, Vademecum skauta, Fabryka małp i inne.

Na początku lat 80, radiowa Trójka, jako jedyna wówczas stacja prezentująca muzykę rockową, wylansowała 10 piosenek, czyli dokładnie tyle, ile znajduje się na płycie. Precedens, który nie powtórzył się w przypadku żadnej innej polskiej płyty.

Po 35 latach od premiery tego historycznego albumu, dostajemy jego odświeżoną wersję.  Lista nazwisk, które pojawiły się na nagraniach jest imponująca: Nosowska, Kowalska, Janerka, Markowski, Rojek, Maleńczuk, Organek, Zalewski, Rogucki, Wyrostek. Kolejnym prezentem są trzy piosenki, które wprawdzie nie ukazały się na debiutanckim albumie Lady Pank, ale zostały nagrane i wylansowane jeszcze przed jego premierą: Tańcz głupia tańcz, Mała Lady Punk i Minus 10 w Rio.

Trasa koncertowa pod szyldem LP1 obejmie swoim zasięgiem kilkadziesiąt miast w kraju i za granicą. Podczas koncertów zostanie zagrana pierwsza płyta Lady Pank w niezmienionej kolejności, aranżacjach i, w kilku przypadkach, w towarzystwie gości, którzy zaznaczyli swoją obecność na płycie. Koncertom będzie towarzyszyła oprawa nawiązująca do okresu, kiedy Lady Pank zaczynało swoją burzliwą karierę, czyli z latami 80. Nie zabraknie niespodzianek i zaskoczeń, którymi zespół Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza rzadko rozpieszcza swoich fanów.

 

Lista koncertów organizowanych przez Wydawnictwo Agora:

18.11 - Łódź

02.12 – Toruń

06.12 – Gdańsk

13.12 – Bydgoszcz

14.12 – Olsztyn

19.01 – Lublin

Bilety można zamawiać TUTAJ.