Nocny Kochanek wydaje DVD i zaprasza na... "Noc z Kochankiem"

Jeśli nie zdążyliście kupić biletów na wyprzedany koncert Nocnego Kochanka w Progresji? Nic nie szkodzi. Zespół wydał DVD z zapisem tego, co działo się w lutym w warszawskim klubie. A działo się, oj działo.

Dym, ogień, fajerwerki, młyn pod sceną i hewi metal. To i strach pomyśleć, co jeszcze zarejestrowały 3 lutego kamery w warszawskiej Progresji. Wówczas komplet publiczności wraz z Nocnym Kochankiem bawił się na kolejnym wyprzedanym koncercie promującym drugi album grupy „Zdrajcy Metalu”.

28 września zebrany materiał ukazał się w postaci pierwszego autorskiego DVD zespołu pod znamiennym tytułem "Noc z Kochankiem". Co ciekawe zespół po raz kolejny zdecydował się w dniu premiery udostępnić cały materiał na Youtube.

 

Na płycie znajdziemy zapis całego lutowego koncertu zarejestrowanego w klubie Progresja. Zespół wykorzystał wówczas profesjonalną technikę sceniczną i oświetleniową, co czyni występ jeszcze bardziej wyjątkowym.

Nocny Kochanek - "Noc z Kochankiem - live na żywo"

Oprócz płyty DVD wydawnictwo zawiera także CD ze wszystkimi utworami zagranymi podczas „Nocy z Kochankiem” w wersji audio. Z kolei materiał w jakości FullHD w wersji cyfrowej jest dostępny do pobrania na stronie zespołu.

Na „Noc z Kochankiem” fani musieli czekać aż 8 miesięcy, jednak w tym czasie Nocny Kochanek nie odpoczywał. Muzycy zdążyli zagrać wyjątkowy koncert na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival, gdzie zgromadzili rekordową publiczność i odebrali z rąk Jurka Owsiaka nagrodę „Złotego Bączka”. W międzyczasie skończyła się także trasa koncertowa promująca album złoty album „Zdrajcy Metalu” złożona z 97 koncertów, w tym aż 63 wyprzedanych oraz ukazał się klip do coveru Tenacious D „Tribjut", który przekroczył pierwszy milion wyświetleń na Youtube.

Kiedy fani zespołu będą po raz kolejny przeżywać „Noc z Kochankiem” zespół wejdzie do studia, aby nagrać trzecią płytę studyjną, której premierę planują na styczeń 2019. Zespół podkreśla, że  tematyka utworów na nowym wydawnictwie może być trochę inna niż do tej pory, jednak grupa niezmiennie czerpie inspiracje z życia i śpiewa o miłości.

Wydawnictwo dostępne będzie w trzech wersjach:

- Nocny Kochanek – Noc z Kochankiem DVD/CD – 49.99 – wersja fizyczna do kupienia na stronie sklep.nocnykochanek.pl oraz w sklepach w całej Polsce – dostępna w preorderze od 28.08.2018
- Nocny Kochanek – Noc z Kochankiem FULLHD – 39.99 – wersja elektroniczna do pobrania ze strony sklep.nocnykochanek.pl – dostępna od 28.09.2018
- Nocny Kochanek – Noc z Kochankiem FLAC – 29.99 – wersja elektroniczna do pobrania ze strony sklep.nocnykochanek.pl – dostępna od 28.09.2018

Więcej o: