Agnieszka Chylińska wydała nową płytę w piątek. "Mam zły dzień" już w niedzielę pobiło rekord

Agnieszka Chylińska błyskawicznie trafiła na pierwszą pozycję wśród najbardziej popularnych filmów w polskiej sieci. Teledysk do piosenki "Mam zły dzień" ma już ponad milion wyświetleń - rzadko komu wychodzi taka sztuka.

Agnieszka Chylińska w piątek 26 października wydała swoją najnowsza płytę "Pink Punk". Teledysk ją promujący podbił serca fanów błyskawicznie. W sobotę piosenkarka cieszyła się, że z 400 tysiącami wyświetleń jest pierwsza na liście "Na czasie" na Youtubie. W niedzielę powodów do radości miała już blisko o milion więcej.

"Mam zły dzień" Agnieszki Chylińskiej najpopularniejszą polską piosenką

W poniedziałek rano o godzinie 9:30 teledysk do utworu "Mam zły dzień" miał na YT 1 227 709 wyświetleń. To oznacza, że w ciągu trzech ostatnich dni był najczęściej oglądanym w sieci filmem.

 

Przykładowo, kiedy Taco Hemingway promował swój utwór "Wszystko na niby" w lipcu, miał po tygodniu ma 2 519 093 wyświetleń. Jeśli Chylińskiej udało się zebrać połowę tego w trzy dni, jest naprawdę całkiem nieźle.

Jeśli go jeszcze nie widzieliście, sami się przekonajcie, czym tak urzekł fanów:

 

Słowa są proste i dosadne. Trudno nie zauważyć, że idealnie oddają ducha poniedziałkowego poranka, co doskonale widać w tym fragmencie:

Mam zły dzień / Mam zły dzień / Jak to tak? / Właśnie tak! / Mam zły dzień.


Co o piosence sądzą fani? W komentarzach widać podzielone opinie. Są pozytywne:

Stara Agnieszka wróciła.
Chylińska - udało Ci się, sprowokowałaś i pokazałaś, że masz do siebie większy dystans niż odbiorcy.
Będę to śpiewał w każdy poniedziałek.

Ale też nie brakuje krytyki:

Tragedia, co to ma być?
To jest tak złe, że aż nie wierzę.
Kreatywność pani Agnieszki mnie dobija.

Agnieszka Chylińska - solowa kariera 

Album "Pink Punk" jest trzecim albumem studyjnym, który Agnieszka Chylińska wydała jako solistka, z pominięciem współpracy z zespołem O.N.A. i formacji Chylińska. I trzeba przyznać, ze dwa pierwsze były sprzedażowymi hitami. Wydany w 2009 roku "Modern Rocking" zdobył status platynowej płyty, a "Forever Child" z 2016 roku pokryło się potrójną platyną. Można tylko wnioskować, że tym razem też czekamy na sukces.