Kancelaria Premiera uczci 100-lecie niepodległości piknikiem. Wystąpią Stachursky, Mezo i Doniu

Występy autorów piosenek takich jak "Typ niepokorny", "Pij i graj" czy "Aniele" - czyli piosenkarza Jacka Stachursky'ego oraz raperów Donia i Mezo - uświetnią rodzinny piknik zorganizowany przez Kancelarię Premiera 11 listopada.

Kancelaria Premiera postanowiła z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizować piknik, który będzie bogaty w liczne atrakcje dla całej rodziny. W programie znajdują się m.in. dmuchany plac zabaw, pokazy Wojska Polskiego i koncerty artystów znanych z dość pikantnych utworów.

Stachursky, Mezo i Doniu zagrają "u premiera"

Od godziny 13 do 17 w niedzielę 11 listopada wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w rodzinnym wydarzeniu zorganizowanym przez Kancelarię Rady Ministrów przy Alejach Ujazdowskich 1/3. Impreza ma bardzo budujące motto, które widnieje na grafice z zaproszeniem na wydarzenie:

11 listopada bądźmy razem! Pod-biało-czerwoną flagą. Pamiętając, że Polskę odbudowały podobieństwa, a różnice zeszły na dalszy plan.

Zaproszenie na 'Urodziny Niepodległej'Zaproszenie na 'Urodziny Niepodległej' premier.gov.pl

Trudno oczywiście się z tym hasłem nie zgodzić. Wspólne "bycie razem" gościom pikniku rodzinnego urozmaicą różne atrakcje, w tym koncerty wyżej wspomnianych artystów. Znając ich twórczość choćby pobieżnie, trudno się nie zastanowić, jakie utwory zaprezentują zebranym widzom.

Doniu w swoim repertuarze ma tak ciekawe propozycje jak piosenki "Dzień dobry Polsko", "Pij i graj", czy "Najszybszy w mieście".

 

Jego sceniczny kolega Mezo może zaproponować widowni takie hity jak "Aniele", "Nie ma nic", "Gotowi na Euro" czy "Mezokracja".

 

Weteran polskich estrad, Jacek Stachursky, ma na koncie wiele hitów takich jak "Typ niepokorny" , "Taki raj", "Usta, dłonie, oczy, uda", "Polska '94", "Dosko", "Boże, dzięki Ci", czy "Wilcze echa". 

 

Ciekawe, które z nich usłyszą uczestnicy rodzinnego pikniku.

Program obiecuje także pokazy Wojska Polskiego i służb mundurowych, dmuchany plac zabaw, zawody sportowe, obiad polowy, koncerty innych muzyków, w tym zespołu Red Lips oraz liczne atrakcje dla dzieci. Co więcej, wiemy też, że o godz. 19.30 na Bulwarach Wiślanych przy Centrum Nauki Kopernik odbędzie się także pokaz fajerwerków.

Naprawdę, organizatorzy się postarali, żeby ten dzień nie obfitował w ciekawe propozycje zachęcające do spędzania czasu na wolnym powietrzu. Część rodzin z dziećmi może jednak w tym czasie wybrać inne wydarzenie, jakim jest Marsz Niepodległości, który zaczyna się w okolicach godziny 14.

Więcej o: