Michael Buble przyjedzie do Polski w 2019 roku. Zagra aż dwa koncerty

Michael Buble wraca do swoich fanów, ogłosił właśnie trasę koncertową. Wokalista jesienią 2019 roku zagra w Polsce dwa koncerty, w Łodzi i w Krakowie.

Michael Buble to jeden z najpopularniejszych i najbardziej uznanych piosenkarzy ostatnich lat. Jest zdobywcą czterech nagród Emmy, sprzedał już na całym świecie blisko 60 milionów albumów.

Michael Buble w Polsce

Po dłuższej przerwie spowodowanej chorobą dziecka, wokalista wraca do artystycznej pracy. 16 listopada ukazała się jego najnowsza płyta "love". Przy tej okazji ogłoszono także trasę koncertową promującą to wydawnictwo. W jej ramach Kanadyjczyk zawita w Polsce już w 2019 roku, by zagrać dla polskich fanów aż dwa koncerty.

19 września Michael Buble wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi, a 20 września zawita do Tauron Areny w Krakowie.

Michael Buble - sprzedaż biletów

Bilety na te koncerty będą mogli kupić już od 21 listopada członkowie jego oficjalnego fanklubu. Oficjalna sprzedaż dla wszystkich widzów ruszy na serwisie Eventim w piątek 23 listopada o 10.00 rano.

To nie będzie pierwsza wizyta wokalisty w Polsce. Po raz pierwszy zagrał koncert w 2012 roku w Gdańsku, a potem jeszcze w Krakowie w 2014 roku.

Artystę nie bez powodów określa się jednym z najbardziej utalentowanych muzyków naszych czasów. Ma naprawdę niesamowity głos, który sprawia, że o Buble mówi się jako następcy Franka Sinatry. Muzyk łączy klasyczny jazz z nowoczesnym, rozrywkowym podejściem. Nagrał wyśmienite covery takich hitów jak "Fever", "Cry Me a River" czy "Georgia on My Mind". Dość powiedzieć, że jego piosenki trafiły na szczyty list przebojów na wszystkich kontynentach. Dodatkowo artysta 16 listopada 2018 roku dostanie swoją gwiazdę na hollywoodzkiej Alei Sław.

Michael Buble - nowa płyta

Album "love" Michaela Buble już został określony mianem jego najbardziej romantycznej płyty. Pojawią się tam nowe aranżacje takich utworów jak  "My Funny Valentine", "When You're Smiling", "Such A Night" czy "La Vie En Rose". 

Nie zabraknie też premierowych kompozycji, sam artysta tak mówi o nowej płycie:

Ostatnio całkowicie zmieniło się moje postrzeganie świata. Myślałem, że nie powrócę już do muzyki. Chciałem spędzać cały mój czas z żoną i dziećmi. Nauczyłem się wtedy, jak bardzo ważne są miłość i człowieczeństwo. Powoli zrozumiałem gdzie leżą moje życiowe priorytet, i poczułem zobowiązanie do wyrażenia uczuć i lekcji, których w tym czasie się nauczyłem.

Poprzednia płyta artysty "Nobody But Me" ukazała się w 2016 roku.